Lekarze Stomatolog Wrocław

Liliana Urbanowicz-Piszko

pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Najlepszy stomatolog jakiego miałem okazję odwiedzić. Wspaniałe podejście do dzieci. Coś takiego jak "strach przed dentystą" nie istnieje. Wracam tam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Paweł

Danuta Seeger

Ortodonta, Stomatolog

Kołłątaja 31 (oficyna) lok. 6
50-005 Wrocław

co tu dużo pisać , Pani doktor jest świetna , podjęła się mnie leczyć a w moim dosyć ciężkim przypadku kilku innych lekarzy nie dawało większych szans . Po prawie dwóch latach i jej fachowości oraz zastosowaniu przez nią najnowszych materiałów jestem zadowolona moimi WRESZCIE prostymi zębami. Cena jest dosyć wysoka ale chyba lepiej dobrze wyglądać niż mieć nowego leda . BARDZO GORĄCO POLECAM . DAGMARA Z WROCŁAWIA

lek. dent. Bożena Nosal

Dawida 5-7
50-527 Wrocław

Bardzo Mila pani doktor. Tanio I dobrze zrobisz zabki . Polecam:-)

lek. dent. Kornelia Rudolf

ulica Na Ostatnim Groszu
54-207 Wrocław

Cudowna dentystka ,przemiła, wyrozumiała, szybko i zwinnie profesjonalnie uleczyła moje ząbki .Polecam z całego serca 💚Dziękuję
Opinia dodana przez: Dorotka

lek. dent. Natalia Jawor

Przychodnia Stomatologiczna "SALVUS"
ŚW. JERZEGO 15/1 C
50-518 Wrocław

Super lekarz z podejściem do pacjenta. Zawsze rzeczowo wyjaśni leczenie o odpowie spokojnie na pytania. Można się poczuć zaopiekowanym.

lek. dent. Anna Górska

IDD s.c. Buczak Bratek
ulica J. Piłsudskiego 18
50-033 Wrocław

Wspaniala Pani Doktor. Panicznie balam sie dentysty jednakże Pani Ania ten strach zniwelowala. Profesjonalizm i uprzejmosc gosci od wejscia do gabinetu zarowno od Pani Doktor jak i Pani Asystentki. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Rafał Pomianowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

CLINIDENT
Jordanowska 26
52-403 Wrocław

Miły, profesjonalny, jestem w pełni zadowolony z wizyty. Wrócę na pewno :)

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Chirurg stomatolog, Protetyk

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

lek. dent. Marta Piechocka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Hetmańska 5/6
51-200 Wrocław

Aż się dziwię, że nikt nie napisał dotychczas opinii o Pani Doktor. To wspaniały lekarz. Ogromne doświadczenie, kompetencja, uprzejmość, dowcip, ceny umiarkowane. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

Izabela Wójcik

Ortodonta, Stomatolog

gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny
gen. Kniaziewicza 21 lok. 6
50-455 Wrocław

Porównując doświadczenia moich koleżanek to trafiłam na właściwą ortodontke.Czas leczenia 1,5 roku tak jak dowiedziałam się na początku.Leczenie przebiegało systematycznie z efektami i nie było naciagania na jakieś dodatkowe koszty.Koszty miałam ustalone na początku i nic sie nie zmieniło.Na każdej wizycie wrazenie było ,że wie co robi .Podejscie spokojne i bez tłumów w poczekalni.Majka

Judyta Gregorek

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Byłem u Pani Judyty na higienizacji. Oprócz fachowego podejścia do tematu, co jest moim zdaniem oczywiste w tego rodzaju gabinetach (mowa o gabinecie Tarabuła, który świadczy usługi o wysokiej jakości), to chciałbym podkreślić, że Pani Judyta jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą. Nawet podczas zabiegu co chwilę mnie zagadywała, co było bardzo miłe. Przynajmniej nie czułem się jak u jakiegoś lekarza, gdzie czekam tylko, aż skończy i uciekam. Zabieg jakoś ...

lek. dent. Barbara Koniecpolska-Bień

Przychodnia MSW we Wrocławiu
Grabiszyńska 35-39
53-501 Wrocław

Bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta Pani stomatolog. Kompetentna i dokładna w pracy, zarazem z poczuciem humoru. Nie naciąga na zbędne zabiegi w odróżnieniu od wielu innych dentystów. Dzięki pozytywnemu nastawieniu Pani Barbary wizyta u stomatologa nie musi być nieprzyjemna.
Opinia dodana przez: Piotr

Grażyna Mróz

Chirurg stomatolog

Nowodworska 53B
Wrocław

I would like to share my experience from a visit at dentist, dr Grażyna Mróz that works in LuxMed at pl. Dominikański 3, Wrocław. I visited her after I had received a recommendation from another LuxMed dentist at ul. Legnicka, two weeks earlier. When I went into her room, the doctor asked me which tooth I had the problem with. I answered honestly, I couldn't remember if it was left ...

Marta Niedbał

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

moja idolka, fajna miła pani w średnim wieku, to lubię najbardziej, doświadczenie i sprawna rękę, polecam, da sie zrobić.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lek. dent. Izabela Małecka-Czerchawska

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Zdecydowanie polecam panią Doktor. Znakomity fachowiec

lek. dent. Elżbieta Meisinger

Gabinet Lekarski
53-514 Wrocław

Bardzo rzetelny lekarz i świetny specjalista, specyficzna w obejściu. Nie wpędza niepotrzebnie w koszty. Polecam
Opinia dodana przez: Studentka

lek. dent. Anna Dudziak

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Fantastyczna p. doktor! Odczuwanie bólu zmniejsza do minimum. Staranna, solidna przy tym sympatyczna lecz nie narzuca się. Swoją osobą umila wizytę w gabinecie, która dla mnie jest zawsze stresująca. Polecam wszystkim, małym i dorosłym pacjentom :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jadwiga Dawara

Protetyk, Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna
Pomorska 41
50-216 Wrocław

Dobry i fachowy dentysta. Naprawdę polecam. Zrobiłam tam odbudowę przedniego zęba, który był ułamany(ponad połowy nie było) dzis wyglada jakby nigdy nie był uszczerbiony. 2 plomby też się świetnie trzymają.

lekarz Ewa Czerwińska-Keblesz

Gabinet Vision Express
Powstańców Śląskich 2/4
53-333 Wrocław

Leczenie zęba wraz ze znieczuleniem miejscowym.

lekarz Piotr Kraś

Gabinet Stomatologiczny
Poniatowskiego 19
50-320 Wrocław

Zdecydowanie odradzam leczenia zębów u tego lekarza. Pan Piotr bardzo niechlujnie i pobieżnie robi zęby, nigdy wizyta nie trwala dłużej niz 5 minut. Od sierpnia poprawia dwa zęby leczone przez siebie kanałowo, bo albo jest nieszczelnosc albo odprysk. Ostatecznie zęby leczone przez Pana doktora są nieoczyszczone od wewnątrz próchnica, skończyło się koronką i wydatkiem ponad 2.500,00. Tragedia!!
Opinia dodana przez: Justyna