lek. dent. Anna Wojtyła

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Pani doktor to doskonały, przyjazny i doświadczony specjalista. Trafiłam do Pani Anny z zatrzymaną ósemką. Byłam bardzo miło zaskoczona, gdy na miejscu wykonano mi zdjęcie zęba i od razu podjęto decyzję o zabiegu, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pani doktor jest przemiłą, cierpliwą osobą, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Można czuć się przy niej bezpiecznie, ma się świadomość, że jest się w rękach bardzo dobrego specjalisty. Chciałabym zwrócić uwagę (co było dla mnie bardzo ważne), że po wykonanym zabiegu zostałam otoczona profesjonalną opieką, byłam w kontakcie telefonicznym z Panią doktor. POLECAM!!! :)

Zero uprzejmości, jakiegokolwiek wytłumaczenia i delikatności! Może i zna się na tym co robi, ale obsługa i komfort psychiczny podczas wizyty do bani!!!Nie polecam!

Doskonały stomatolog.Chodziłam po wielu specjalistach i za każdym razem wracałam po tygodniu z bólem. Po wizycie u pani doktor nie czuje bólu. Znakomicie wykonana praca. Polecam !!!

Bardzo dobra doktor, naprawdę godna polecenia. Warto było czekać na wizytę

Bardzo dobra doktor, naprawdę godna polecenia. Warto było czekać na wizytę

najlepszy chirurg stom. we Wrocławiu, polecam!!!!

najlepszy chirurg stom. we Wrocławiu, polecam!!!!