Joanna Kosiek

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem upierdliwym pacjentem. O wszystko pytam, umawiam się po sto razy, przekładam wizyty, zapominam przyjść, a mimo to, ta Pani doktor jest zawsze uprzejma, zawsze opowie ciekawskiemu co się dzieje z zębem, przenigdy nie daje odczuć, że zawracasz jej głowę, nawet gdy dzwonisz setny raz przełożyć wizytę, dla niej nigdy nie ma problemu. W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym możliwym bólem. Przy tym jest silna i konkretna, widać, że lubi swoją pracę, nie brzydzi ją dłubanie w zębach (spotkałem takie ...

Jestem upierdliwym pacjentem. O wszystko pytam, umawiam się po sto razy, przekładam wizyty, zapominam przyjść, a mimo to, ta Pani doktor jest zawsze uprzejma, zawsze opowie ciekawskiemu co się dzieje z zębem, przenigdy nie daje odczuć, że zawracasz jej głowę, nawet gdy dzwonisz setny raz przełożyć wizytę, dla niej nigdy nie ma problemu.
W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym możliwym bólem. Przy tym jest silna i konkretna, widać, że lubi swoją pracę, nie brzydzi ją dłubanie w zębach (spotkałem takie przypadki).
Jeśli chodzi o pieniądze, nie jest typem bezdusznego ździercy-służbisty. Nie liczy za każdą pierdołę, kiedy trzeba obniży cenę oraz docenia stałych klientów. Jest zawsze pod telefonem, chętnie udzieli rad. NAPRAWDĘ POLECAM.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat