lek. dent. Paweł Żmuda

Polecam z czystym sumieniem! Ogromnie bałam się wizyty, za każdym razem gdy ktoś wspominał o wizycie u stomatologa miałam ciarki na plecach... Wizyta przebiegała w pomimo wszystko przyjemnej atmosferze. Doktor wszystko wytłumaczył, każdą czynność po kolei. Odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zero strachu na fotelu. Następne wizyty nie będzie poprzedzał strach i panika

Dr Żmuda to najlepszy stomatolog, jakiego znam. Profesjonalista w każdym calu, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, przełamuje strach i ze stoickim spokojem i uśmiechem dokładnie omawia sposób działania. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam z czystym sumieniem.

Jest to lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Wie co robi, wykazuje się profesjonalizmem. Jest konkretny, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy co robi. Świetny w swoim fachu, a co też ważne ma podejście do klienta i jest miły

Jak dotychczas najlepszy lekarz do którego trafiłam. Pełen profesjonalizm. Rzeczowy, konkretny i najważniejsze skuteczny. Polecam!

ten lekarz przełamał we mnie strach ................innym dotychczas to się nie udało :)) super podejście

super podejście

Miły, sympatyczny w podejściu do pacjenta.Lekarz z wielką pasją, któremu zależy na zadowoleniu pacjenta.Pełen profesjonalizm w leczeniu, nie ma rzeczy niemożliwej do zrobienia. Zabiegi są bezbolesne i wcześniej dokładnie omawiane. U dr.Pawła leczymy się już całą rodziną i wszystkim polecamy jego usługi w bardzo dobrze wyposażonej placówce Evadent 2