lek. dent. Barbara Kobylańska

Ortodonta, Stomatolog

2,5
2,6
2,4

Nie polecam Barbary Kobylańskiej. Usuwane miałam zdrowe 4 zęby. Do tego doszły zepsute ósemki więc łącznie straciłam 6 zębów . Zęby zaczęły mi się z powrotem krzywić .Kiedy przyszłam na wizytę by ratować szczękę ( miałam straszliwe bóle) Pani Barbara przebywała wówczas w szpitalu , zastępował ja młody ortodonta , który kompletnie nie potrafił podejść do problemu . Wraz z innymi studentami myślał długi i zaczęli się w końcu śmiać . Tak zostałam potraktowana , kazali mi szukać chirurga szczękowego . Zakładali mi również szynę relaksacyjna by odciążyć stawy żuchwowe. Nic to nie dało. Nie polecam dowiedział się można było zastosować leczenie bez wyrywania zdrowych zębów .

Polecam! * Kompetencje: efekty same mówią za siebie - jestem zadowolony * Poświęcony czas - adekwatnie do potrzeb * Tłumaczenie choroby i leczenia - tak, zarówno przed rozpoczęciem leczenia, jak i w trakcie jego trwania * Kompleksowość podejścia - 100% * Uprzejmość - zdecydowanie

Polecam!
* Kompetencje: efekty same mówią za siebie - jestem zadowolony
* Poświęcony czas - adekwatnie do potrzeb
* Kompleksowość podejścia - 100%
* Uprzejmość - zdecydowanie

Jak najbardziej polecam. Nosiłam aparat przez 2 lata. Efekt jest dokładnie taki jaki Pani dr zaplanowala i dokładnie przedstawiła mi przed rozpoczęciem leczenia. W razie jakichkolwiek bieżących "problemów" zawsze mogłam liczyć na szybka i skuteczna pomoc. Podejście do Pajenta bez zarzutów. Szczerze polecam :)

Lecze sie u dr Kobylanskiej juz spory czas Moja rodzina rowniez Weszlam na portal szykajac opinii o innym lekarzu i szczerze zaskoczyly mnie negatywne opinie o dr Kobylanskiej Jestesmy naprawde bardzo zadowoleni Nosilam aparat ruchomy Wszystko jest jak najbardziej pozytywnie A kwoty ... jak wszedzie Wiedza i stomatologia kosztuja. Polecam!

Nie polecam!!! Miałam mieć aparat przez 2,5 roku, zęby miały być proste a były tylko przez miesiąc, bo się wykrzywiły spowrotem. Pani doktor stwierdziła że to wina wędzidełek, więc zostały podciete, ale zęby dalej się krzywily. Powiedziała ze to pewnie wina ósemek, więc wszystkie usunelam, a zęby dalej się krzywią. Dodatkowo lekarz stomatolog powiedział że jednej ósemki nie można wyrywać, bo jest to ryzykowne. I znowu do niej i zdzieranie kasy... i tak się to ciągnie już szósty rok, a zęby jak były krzywe tak są. Do tego szczęka źle ustawiona, spada i nieraz trudno coś ugryźć... NIE POLECAM RAZ JESZCZE, JEST NIEMIŁA, ZDZIERA KASĘ I RACZEJ NIE WIE JAK WYPROSTOWAC ZĘBY!!!

Nie polecam!!! Aparat nosze przez pół swojego zycia. Miałąm mieć 3 razy ściągany ale zawsze coś. Według mnie tylko kasa się liczyła a poprawy nie było. Czasem wizyty miałam co 2-3 miesiące bo Pani Doktor na wakacjach, a jeśli miałam wizytę co 1,5 to na co trzeciej była obecna P. Doktor. Za każdą wizytę rzecz jasne płaciłam. Z czasem wyszły ukryte koszty i nagle komplikacje. Raz mówiła, że super się zęby ustawiają dzięki noszeniu specjalnych ligatur a ja akurat wtedy ani razu nie nosiłam ich więc nie wiem skąd jej nagle w oczach pokazało się, że ligatury tak świetnie zmieniły moje zęby. Wtedy zobaczyłam jak wielce się zna oraz jak dobrze wciska kit.

Czysta żenada. Umiejętności ma, ale wyraźnie nie chce się nimi pochwalić. Klientów traktuje jak skarbonki, robotę zrzuca na studentów, zwodzi co do ilości wizyt i kosztów. Absolutnie nie polecam.

Tragedia, liczy się tylko kasa i żeby jak najmniej zrobić, i posłużyć się studentami. A do tego często jej się zdarza zły dzień, czyli nie ruszaj mnie, płać i spadaj.

Nie polecam, ponieważ na kilka umówionych wizyt pani doktor nie pojawiła się na ŻADNEJ! Są obecni tylko studenci, niestety, ale gdy chodzi o zdrowie mojego dziecka oczekuję, że nawet najlepszy student będzie pracował pod nadzorem!

Kobiet, która ma parcie tylko na kasę. Nie polecam!

Kobiet, która ma parcie tylko na kasę. Nie polecam!