lek. dent. Grzegorz Hruboń

czlowiek aniol, przemily... niesamowite poklady cierpliwosci i dokladosci. zawsze po ludzku doradzi. polecam:)

Potrzebowalam pilnie pomocy wieczorem, Pan Doktor przyjal mnie bezproblemowo, fachowo rozwiazal moj problem, byl przy tym bardzo uprzejmy pomimo pozniej pory. Bardzo dziekuje! Polecam wszystkim! Mily i sympatyczny czlowiek:)

Kompetentny lekarz... z sercem na dłoni... widac ze z powolaniem a nie tylko z cennikiem, jak reszta w Lubsku. Wszystko wytlumaczy, odpowie na każde pytanie, nawet na smsa... polecam wszystkim! Takich lekarzy że świecą szukac!!!

A ja muszę nie zgodzić się z poprzednią opinia. Bylam już kilka razy u Pana doktora i zawsze panował ład i porządek, a na dodatek jako jedyny w mieście doktor ma odpowiednie podejście i uprzejmość. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni leczenie. Polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubsko"?

GABINET LOGOPEDYCZNY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 50A