dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji podjął się operacji wycięcia torbiela guza ślinianki jamy ustnej. Zabieg odbył się w Drezdenku bez komplikacji, dodam że po wypisaniu doktor był w stałym kontakcie z nami. Naprawdę szczerze polecam doktora, jest to człowiek, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta i pomoc osobom chorym a sprawy finansowe są drugorzędne. Dziękuje Miłosz

Empatyczny FACHOWIEC w swojej dziedzinie. Po trzydziestu latach aplikacji Xylometazolinu i niedrożności nosa. Zabieg wykonany przez doktora , sprawił , że trzech miesięcy żyję na nowo .Dodam , że opieka po zabiegu przerosła moje najśmielsze oczekiwania pozdrawiam doktora Matyję /hydraulik z Drezdenka/

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Jest fachowcem wysokiej klasy i naprawdę zna się na tej pracy jak nikt inny. Wiem bo wyleczył mnie bezbłędnie i to poprawiając niedoróbki po kimś innym. Panie doktorze - dziękuję. Nigdy w życiu mój nos nie funkcjonował tak dobrze. Rewelacja!

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Kłopoty zdrowotne mojego dziecka po zabiegu całkiem ustąpiły.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek.
Kłopoty zdrowotne mojego dziecka po zabiegu całkiem ustąpiły.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Szczecin"?

Dariusz Pietruszka

Laryngolog dziecięcy