lekarz Grzegorz Mazurek

Pediatra

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Pomogl nam gdy synek przechodził potocznie zwana 3 dniowke. Dokładnie wytłumaczył co należy robic, co podac dziecku gdy wymiotowalo i miało biegunkę. Dzięki konsultacji Pana Doktora synek szybko doszedł do siebie.

super lekarz, zdecydowanie polecam!Gdy moje dzieci chorują, zawsze pomoże, wysłucha. Moim zdaniem najlepszy pediatra w Piszu i okolicy

Zdecydowanie polecam ,jest bardzo dobrym lekarzem.Zawsze stawia prawidłową diagnozę ,jest zainteresowany zdrowiem pacjenta.Dokładnie objaśnia na czym polega dana choroba u dziecka.

zna się na chorobach,miły i przystojny.zdecydowanie polecam p.Mazurka.aby było więcej takich lekarzy.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Potrafi rozpoznać chorobę nawet z niepełnymi objawami, co w przypadku mego dziecka uratowało mu życie. Wszystkie wyniki badań omawia na bieżąco z rodzicami, nie trzeba go szukać po gabinetach bo sam przychodzi i rozmawia z rodzicami, co rzadko zdarza się u innych lekarzy.Polecam każdemu z rodziców takiego pediatrę.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Pisz"?

NAZOZ

Wiśniwa 6