lekarz Grzegorz Stanecki

Lekarz rodzinny

Super lekarz,super podejscie do dzieci.POLECAM.GORACO.Malo takich lekarzy.moje dzieci znowu chca byc chore

Lekarz,który ma idealne podejście do dzieci, jak również do dorosłych. Mimo,że moja córka płacze przy każdym badaniu,nigdy nie usłyszałam złego słowa w tej sprawie. Kiedy chce zawsze mogę się zapytać o cokolwiek, co mnie nurtuje i wiem,że dostanę dobrą odpowiedź. Jeśli chodzi o uprzejmość, to chyba jeden z nielicznych lekarzy,który zawsze jest uśmiechnięty i kulturalnie rozmawia z pacjentem. Najważniejsze jest to,że ma czas dla każdego chorego,nawet jeśli lista jest pełna czy jest późny wieczór, zawsze można na niego liczyć. Na prawdę lekarz godny polecenia każdemu.

Lekarz na 6, 5 to za mało, dziś było nam dane "skorzystać" z wiedzy i doświadczenia Pana Doktora. Ma wspaniale podejście do dzieci, córeczka która płacze na widok lekarza, jest wczesniakiem i wizyt u rożnych specjalistów zaliczyła sporo ,od samych drzwi usmiechala sie do P.Doktora, wzbudził jej zaufanie. Wszystko rzetelnie tłumaczy, człowiek nie ma odczucia, ze spieszy mu sie do następnego pacjenta, odpowie na każde pytanie, nie "sypie" antybiotykami na prawo i lewo, ma bardzo zdrowe i rozsądne podejście. Wspaniały człowiek, kocha to co robi i ludzi...... Oby wiecej takich specjalistów!

Świetny Lekarz jak najbardziej polecam i obym więcej takich sympatycznych ludzi. Tak trzymaj Doktorze. Pozdrawiam

To najlepszy lekarz pod słońcem lecze sie u niego juz kilka dobrych lat a od trzech prowadzi takze mojego syna Jasia. Wykrył mu kazda chorobe jednym spojrzeniem. Zawsze wszystko wytłumaczy na tzw chłopski rozum. Mozna z nim pogadac na kazdy temat, posmiac sie i pozartowac. Mam nadzieje ze bedzie leczył w naszej przychodni bardzo bardzo dłuuuuugo:) Pozdrowienia doktorku i oby tak dalej!!! Buziaki od Jasia:)))

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wodzisław Śląski"?

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wajda Gabriela
Wyszyńskiego 30

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164

Bogdan Hawel

Internista
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego i Medycyny Pracy "PULS"
44-304 Wodzisław Śląski