lekarz Halina Ozimińska

2,5
1,3
2,3
1,8

Leczyła mnie jako dziecko, leczy moje dzieci. Profesjonalne podejście, nie żałuje zleconych badań. Pewna siebie i tego co robi. Dzięki !

dramat!!! Pani doktor leczy pacjentów "na czas",nic nie wyjaśni,jest nieuprzejma,cały czas przepisuje te same leki.Czas jaki poświęca małemu pacjentowi to ok.5min,nie wydaje i się,że w tak krótkim czasie można postawić trafną diagnozę.Nikommu nie polecam.Szanowna Pani doktor chyba czas na emeryturę?

NIE MOZNA JEJ NAZWAC LEKARZEM . POPROSTU GLUPIA BABA, NIEUPRZEJMA , ZLOSLIWA, WREDNA NIE POTRAFI NAWET WYTLUMACZYC CO DOLEGA DZIECKU. PIERWSZY RAZ SPOTKALAM SIE Z TAKIM "LEKARZEM" ROBI WIELKA LASKE ,ZE WOGULE JEST.PANIE W SKLEPIE MIESNYM SA BARDZIEJ UPRZEJME.

Pani doktor jest osoba, ktora nie powinna przyjmowac pacjentów,gdyż jest bardzo pewna siebie i bardzo zarozumiała. I wszystkich traktuje z gó ry!!!

ry!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Węgierska Górka"?

Barbara Gołek

Istebna
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Kościuszki 8
Węgierska Górka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
Żywiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
św. Marcina 1301
Radziechowy