lekarz Halina Roczeń-Fortuna

Alergolog

Doskonały lekarz. Zdiagnozował i wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości.

Doskonały lekarz. Zdiagnozował i wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości.

Polecam, chodziłam do innego lekarza alergolog, gdzie dosyć że wyniki były błędne to jeszcze potrafiła mnie skrytykować i obrażać. Doktor Fortuna zrobiła mi testy w ciągu paru dni a "tamta doktor" w ciągu roku "połowe". W tej chwili wiem co mi jest i cieszę się że wiem z czym walcze.

Jestem w szoku. Kłamliwe opinie. Leczę się u Pani doktor od 14 lat. Mnóstwo wizyt, to mało powiedziane. Wiele kłopotów zdrowotnych z mojej strony - ze wszystkim umiała sobie poradzić, inni wysyłali mnie tylko do szpitala. Pani doktor jest niesamowita. Uprzejma, zawsze pomocna. A od 6 lat leczę również swoje dzieci. Uwielbiają do niej chodzić. Opinie poprzednie są raniące i niesprawiedliwe. Gorąco polecam doktor.

Jestem w szoku. Kłamliwe opinie.
Opinie poprzednie są raniące i niesprawiedliwe.
Gorąco polecam doktor.

JEST SYMPATYCZNYM LEKARZEM,MÓJ SYN JĄ LUBI .POLECIŁAM JĄ WIELU PACJENTOM I NIE NARZEKAJĄ .PO ZA JEDNĄ OSOBĄ KTÓRA STWIERDZIŁA ,ŻE JEST NIESYMPATYCZNA,ALE JA JAKO PACJENT UWAŻAM ŻE JEST KOMPETENTNA.MÓJ SYN BYŁ BARDZO CHORY CHOROWAŁ NA OKRĄGŁO ;A NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST ZDROWYM CHŁOPCEM .BYŁ ODCZULANY I BRAŁ LEKARSTWA .DZIŚ NIE ODCZULA SIĘ I NIE BIERZE LEKARSTW ,JEDYNIE PRZYCHODZI NA KONTROLE .

Faktycznie wysokie kwalifikacje i znajomość tematu, natomiast obsługa pacjenta uzależniona od humoru.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Szczecin"?

Brązowa 73

71-434 Szczecin
NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin