lekarz Hanna Kaczmarek-Zielezińska

Neurolog

3,3
3,3
3,2

Świetny lekarz!! Miła, uprzejma Pani Doktor z ogromną wiedzą. Polecam!! Profesjonalne podejście do pacjenta nic "na szybko", wyslucha, doradzi i najważniejsze wszystko wytłumaczy. Kobieta złoto, z wielkim serem.

LEKARKA STAWIA ZŁE DIAGNOZY;ZAPISUJE LEKI NIEZGODNE Z CHOROBĄ.PRZYPISUJE CHOROBĘ,KTÓRA NIE WYMAGA BADANIA ZE WZGLĘDU NA JAKIEKOLWIEK KOSZTY----PRZEZ CO PACJENT CIERPI,TRACI PIENIĄDZE I CZAS----ODRADZAM ZDECYDOWANIE LECZENIE U PANI NEUROLOG ZIELEZIŃSKIEJ

Nie polecam tego lekarza nawet najgorszemu wrogowi. Bagatelizuje dolegliwości pacjęta do tego stopnia że mówi mu że po ciężkim urazie głowy pacjent jest zupełnie zdrowy!!!!

Zdecydwanie nie polecam, czytając przychylne opinie odnoszę wrażenie, że jest to autoreklama a w rzeczywistości nie znajduje potwierdzenia.

Bardzo dobry lekarz - specjalista neurolog. Pacjent ma uczucie zainteresowania swoją osobą. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga badanie, wysłuchanie pacjenta. Życzę każdemu choremu, żeby spotkał w swojej chorobie taką pomoc jak ja otrzymałam od Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Inowrocław"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
None
Kormoranów 128/23
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46

Kleeberga