Neurolog Inowrocław

Kleeberga
Inowrocław

Niestety miałam przyjemność poznać panią "doktor". Mając 17 lat trafiłam do niej, aby zbadać się pod kątem częstych bólów głowy. Pani skierowała mnie na badanie EEG. Gdy poszłam odebrać wynik, pani powiedziała mi, że mam padaczkę i od razu dała mi leki przeciwko padaczce. Muszę wspomnieć, że nie mam żadnych objawów tej choroby. Po skończeniu 18. roku życia dostałam się do innej pani doktor, która od razu stwierdziła, że nie mam żadnej padaczki i powoli odstawia mi leki. W wyniku tej błędnej diagnozy i ogromnego stresu, zatrzymała mi się miesiączka i musiał mi ją wywoływać farmakologicznie ginekolog. Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że do tej pory mam problem z uregulowaniem miesiączki, mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych. NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM. Najgorszy neurolog dziecięcy w Inowrocławiu.

Świętego Ducha 3
88-100 Inowrocław

Jedyny lekarz, który zainteresował się moją chorobą i nie liczył się tutaj wiek. Szczegółowo omówił interesujące mnie zagadnienia i doradził jak sobie samemu pomóc. Nie obyło się bez fizykoterapii. Bardzo ciepła, wesoła i sympatyczna pani doktor. Polecam każdemu niezależnie od wieku... sprawdźcie sami

Opinia dodana przez: wiesia76 kunda8

Żeromskiego 10
88-100 Inowrocław

Świetny lekarz!! Miła, uprzejma Pani Doktor z ogromną wiedzą. Polecam!! Profesjonalne podejście do pacjenta nic "na szybko", wyslucha, doradzi i najważniejsze wszystko wytłumaczy. Kobieta złoto, z wielkim serem.

Opinia dodana przez: Ewa

Młyńska 32
88-100 Inowrocław

Nie polecam, jeszcze tak nie miłego lekarza nie widziałam. Dostałam skierowanie pilne a ten "PAN' nawet nie spoglądając na skierowanie powiedział "Nikogo nie dopisuje. Do widzenia". Oby Pana tak kiedyś ktoś potraktował, i do tego żeby został "PAN" z takim bólem głowy. Będę omijać tego ''lekarza'' szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Słowackiego 29
88-100 Inowrocław

Boże chroń mnie od takich lekarzy, dziecko miało powiększone komory boczne mózgu zamiast skierować nas na kolejne usg aby sprawdzić czy komory się zmniejszają pan "doktor"skierował mnie do.neurochirurga żeby wstawić dziecku zastawki na każdej wizycie mówił tylko zaraz powiem , nic nie mówił strata czasu nigdy więcej

Opinia dodana przez: anonim4

ul. Stanisława Kiełbasiewicza 9/23

Zakład Karny w Inowrocławiu
Prezydenta Gabriela Narutowicza 46
88-100 Inowrocław

Neurolodzy w mieście Inowrocław