lekarz Danuta Mialik-Kucypera

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Nie polecam Pani neurolog. Brak podejścia do pacjenta. Po zbadaniu zostałam wyproszona z gabinetu, nie udzielając mi żadnych informacji na temat mojego zdrowia. Wynik i diagnoza została mi przekazana przez pielęgniarkę. Mimo nieprawidłowości, które wynikało z badań owa Pani uznała mnie za całkowicie zdrową.

Niestety miałam przyjemność poznać panią "doktor". Mając 17 lat trafiłam do niej, aby zbadać się pod kątem częstych bólów głowy. Pani skierowała mnie na badanie EEG. Gdy poszłam odebrać wynik, pani powiedziała mi, że mam padaczkę i od razu dała mi leki przeciwko padaczce. Muszę wspomnieć, że nie mam żadnych objawów tej choroby. Po skończeniu 18. roku życia dostałam się do innej pani doktor, która od razu stwierdziła, że nie mam żadnej padaczki i powoli odstawia mi leki. W wyniku tej błędnej diagnozy i ogromnego stresu, zatrzymała mi się miesiączka i musiał mi ją wywoływać farmakologicznie ginekolog. Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że do tej pory mam problem z uregulowaniem miesiączki, mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych. NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM. Najgorszy neurolog dziecięcy w Inowrocławiu.

Super lekarz. Długie kolejki, ale chyba dlatego że jest bardzo dobra.

Super lekarz. Długie kolejki, ale chyba dlatego że jest bardzo dobra.

Miałam niemiłą przyjemność poznać tą Panią i jej podejście do małego pacjenta.Zdiagnozowała u mojego wówczas 7 miesięcznego syna wodogłowie i podjęła decyzję o operacji twierdząc że mój syn nigdy nie będzie chodził i siedział.Zdruzgotana tym czego się dowiedziałam(syn wyglądał na zdrowego)udałam się za namową rodziny na konsultację do bardzo dobrej pani neurolog w Bydgoszczy.Pojechałam bez syna, zabrałam tylko wyniki badań.Powiedziałam o zdiagnozowaniu wodogłowia przez panią Kucyperę a pani doktor z Bydgoszczy spojrzawszy tylko na wyniki roześmiała się i powiedziała że to nie możliwe!!!Było to 9 lat temu.Mój syn oczywiście chodzi,siedzi,mówi i jest najlepszym uczniem w klasie.Przestrzegam przed tą panią i jej nietrafnymi diagnozami.

Pani doktor podczas dyżuru nie przyjęła dziecka na oddział, mimo odwodnienia z powodu biegunki i wymiotów. Momentami posługiwała się dość agresywnym językiem, czuliśmy się wtedy jak intruzi, a nie jak pacjenci. Natychmiast zawiozłem go do szpitala do Bydgoszczy, gdzie sami zaproponowali położenie na oddział. Był pod kroplówką przez kilka dni.

Przemiła Pani Doktor. Kacperek przebadany znakomicie i trafna diagnoza,Polecamy.Tata z synkiem Kacperkiem .

Bardzo miła pani doktor.Wspaniały pediatra i neurolog.Leczę synka u pani doktor od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.Pani doktor zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta.Mało jest takich lekarzy z powołania!!!

jest bardzo dobrym lekarzem lepszym niz lewandowski

jest bardzo dobrym lekarzem lepszym niz lewandowski

Super lekarz. Zawsze trafne diagnozy i przemyślany sposób leczenia, nie faszeruje antybiotykami. I do tego Neurolog dziecięcy. Synek przy każdej wizycie jest przebadany pod tym kątem.

Trafiłam na dyżur pani doktor na izbie przyjęć i niestety nie jestem zadowolona,może prywatnie byłoby inaczej...?A to już chyba mówi samo za siebie?