Pediatra Inowrocław

Inowrocław

To pierwsza wizyta z Dzieckiem. Wszyscy byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem dziecka, mimo iż byliśmy u laryngologa, a 4 dni wcześniej u innego pediatry (w Inowrocławiu jesteśmy gościnnie).

Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała córkę, do choroby podeszła kompleksowo. Wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, mogliśmy się w końcu nieco uspokoić. Osoba kompetentna, wydaje mi się,że do każdego podchodzi indywidualnie. Jestem pod wrażeniem, cena wizyty bardzo rozsądna. Dobrze, że są tacy lekarze, oby tylko Pani zawsze była taka, czego z całego serca życzę. Dla Rodziców Dzieci to priorytet mieć lekarza-pediatry,któremu można wierzyć.

Opinia dodana przez: Sylwia

ulica Dworcowa 71
88-100 Inowrocław

Pani doktor jest GODNA POLECENIA. Zawsze uśmiechnięta, miła, sympatyczna, odpowiednio "podchodzi" do każdego pacjenta, nigdy nie bagatelizuje żadnych objawów. Jest to lekarz z powołania. Zawsze dąży do wyjaśnienia danych objawów. Nie zwleka tylko od razu wysyła na badania w celu wyeliminowania danych chorób.

Orzechowa 5
88-100 Inowrocław

Niezwykłe zaangażowanie, wnikliwość z jednoczesnym uprzejmym i ciepłym podejściem do pacjenta i rodzica sprawiają, że mam pewność, iż moje dzieci zawsze były i są w dobrych rękach. Porady zawsze wyważone i widać, że poparte wciąż aktualizowaną najnowszą wiedzą. Super lekarz.

Opinia dodana przez: anonim anonim

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROMED" w Inowrocławiu
ulica Toruńska 60
88-100 Inowrocław

Pani doktor zawsze zaangażowana, "fachowiec nad fachowcami ". Lekarz godny polecenia. Od około 10-ciu lat leczy moje już nastoletnie dzieci i nigdy nas nie zawiodła. Będąc w gabinecie Pani doktor, pacjent jest zawsze dokładnie(od stóp do głowy )przebadany. Diagnoza trafna i wytłumaczone wszystko co i jak z wielkim zaangażowaniem i empatią.

Opinia dodana przez: Monika

88-100 Inowrocław

Moja Mama chodziła ze mną do Pani Doktor i zawsze kiedy potrzebowałyśmy konsultacji bez problemu nas przyjmowała i stawiała prawidłową diagnozę. Wypisywała również leki ze zniżkami albo tańsze zamienniki. Teraz kiedy urodziłam swoją córeczkę, również do Pani Pasikowskiej chodzę i jestem nadal baaaaaaaardzo z Niej zadowolona. Oczywiście zbadała Malutką pod każdym kątem i doradziła jak postępować. A ponadto, kiedy zadzwonię z zapytaniem zawsze doradzi i powie co zrobić. Naprawdę gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta

ZOZ Mątwy

88-100 Inowrocław

Był wspaniałym lekarzem!!! Zabrakło jednego z najlepszych pediatrów!!!

Był wspaniałym lekarzem!!! Zabrakło jednego z najlepszych pediatrów!!!

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52
Inowrocław

Witam..mój syn Przemek ma prawie 18 lat i od 16 leczy go tylko Pani doktor Ewa.Dwa razy uratowała syna przed śmiercią po diagnozach metodą na ,,chybił trafił,, innych lekarzy, również prywatnie przyjmujących.Teraz leczy moje wnuki.Bardzo fachowa,kompetentna,cechy prawdziwego lekarza.Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy noc(3.00 w nocy), czy w czasie wyjazdu służbowego, czy w czasie urlopu, mając wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić.Nigdy nie zdarzyło się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą, lekiem itp.Takich lekarzy niestety brak.Ponieważ opinia moja jest prawdziwa mogę podpisać się z imienia i nazwiska. Polecam Panią doktor wszystkim zatroskanym mamom, które faszerują swoje dzieci nietrafionymi lekami i narażają swoje dzieci na utratę zdrowia a czasem i życia nietrafionymi diagnozami pseudo lekarzy .

Opinia dodana przez: Nell Polgert-Martwijczuk

ZOZ Inowrocław
Poznańska
Inowrocław

Polecam. Rzetelny wywiad. Zdiagnozowała dziecko prawidłowo. Jesteśmy z mężem zadowoleni. Poświęciła dziecku wystarczającą ilość czasu.

Opinia dodana przez: iwona

Kleeberga
Inowrocław

Niestety miałam przyjemność poznać panią "doktor". Mając 17 lat trafiłam do niej, aby zbadać się pod kątem częstych bólów głowy. Pani skierowała mnie na badanie EEG. Gdy poszłam odebrać wynik, pani powiedziała mi, że mam padaczkę i od razu dała mi leki przeciwko padaczce. Muszę wspomnieć, że nie mam żadnych objawów tej choroby. Po skończeniu 18. roku życia dostałam się do innej pani doktor, która od razu stwierdziła, że nie mam żadnej padaczki i powoli odstawia mi leki. W wyniku tej błędnej diagnozy i ogromnego stresu, zatrzymała mi się miesiączka i musiał mi ją wywoływać farmakologicznie ginekolog. Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że do tej pory mam problem z uregulowaniem miesiączki, mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych. NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM. Najgorszy neurolog dziecięcy w Inowrocławiu.

Wachowiaka 5 lok. 24
88-100 Inowrocław

Nigdy wiecej! Pani doktor przez cala wizyte miala zamkniete oczy,mowila do sciany lub do siebie jakby cyctowala fragment z ksiazki. Na pewno nie przekonala do siebie naszej corki.Zero podejcia do dzieci. Wogole nie przejęła się naszymi problemami, nie dala nam wytłumaczyc w czym tkwi problem, jakby chciala, zebysy juz wyszli, na wiekszość pytań odpowiadała "tak ma byc" lub nie odpowiedziala wcale, udajac chyba, ze ich nie zadalismy. Porazka!

Pediatrzy w mieście Inowrocław