Pediatra Inowrocław

- 32 lekarzy

Gabinet

Inowrocław

Średnia ocen: 5,0/5
To pierwsza wizyta z Dzieckiem. Wszyscy byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem dziecka, mimo iż byliśmy u laryngologa, a 4 dni wcześniej u innego pediatry (w Inowrocławiu jesteśmy gościnnie).
Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała córkę, do choroby podeszła kompleksowo. Wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, mogliśmy się w końcu nieco uspokoić. Osoba kompetentna, wydaje mi się,że do każdego podchodzi indywidualnie. ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinet
ulica Dworcowa 71
88-100 Inowrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest GODNA POLECENIA. Zawsze uśmiechnięta, miła, sympatyczna, odpowiednio "podchodzi" do każdego pacjenta, nigdy nie bagatelizuje żadnych objawów. Jest to lekarz z powołania. Zawsze dąży do wyjaśnienia danych objawów. Nie zwleka tylko od razu wysyła na badania w celu wyeliminowania danych chorób.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Orzechowa 5
88-100 Inowrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Niezwykłe zaangażowanie, wnikliwość z jednoczesnym uprzejmym i ciepłym podejściem do pacjenta i rodzica sprawiają, że mam pewność, iż moje dzieci zawsze były i są w dobrych rękach. Porady zawsze wyważone i widać, że poparte wciąż aktualizowaną najnowszą wiedzą. Super lekarz.
Opinia dodana przez: anonim

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROMED" w Inowrocławiu
ulica Toruńska 60
88-100 Inowrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Pani doktor zawsze zaangażowana, "fachowiec nad fachowcami ". Lekarz godny polecenia. Od około 10-ciu lat leczy moje już nastoletnie dzieci i nigdy nas nie zawiodła. Będąc w gabinecie Pani doktor, pacjent jest zawsze dokładnie(od stóp do głowy )przebadany. Diagnoza trafna i wytłumaczone wszystko co i jak z wielkim zaangażowaniem i empatią.
Opinia dodana przez: Monika

Gabinet

88-100 Inowrocław

Średnia ocen: 4,7/5
Moja Mama chodziła ze mną do Pani Doktor i zawsze kiedy potrzebowałyśmy konsultacji bez problemu nas przyjmowała i stawiała prawidłową diagnozę. Wypisywała również leki ze zniżkami albo tańsze zamienniki. Teraz kiedy urodziłam swoją córeczkę, również do Pani Pasikowskiej chodzę i jestem nadal baaaaaaaardzo z Niej zadowolona. Oczywiście zbadała Malutką pod każdym kątem i doradziła jak postępować. A ponadto, kiedy zadzwonię z zapytaniem zawsze doradzi i powie co zrobić. Naprawdę gorąco ...
Opinia dodana przez: Marta

ZOZ Mątwy

88-100 Inowrocław

Średnia ocen: 4,5/5
Był wspaniałym lekarzem!!! Zabrakło jednego z najlepszych pediatrów!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52
Inowrocław

Średnia ocen: 3,9/5
Zachowanie Pani doktor na obchodzie w szpitalu na oddziale dzieciecym karygodne. Pani bardzo opryskliwa i nieuprzejma, mowiaca z maniera wyzszosci do tego lekcewazace podejscie. Podwazala zalecenia i diagnoze innych lekarzy, ale leczenie (leki) pozostawila bez zmian. Na prosbe o podanie nazw lekow i wytlumaczenie ich przeznaczenia oburzona prawie wykrzyczala, ze moze podac tylko nazwy lekow, bo o to zostala poproszona. Na dalsze pytania nie odpowiedziala, a jedynie odwrocila sie na ...
Opinia dodana przez: Rodzic małoletniego pacjenta

ZOZ Inowrocław
Poznańska
Inowrocław

Średnia ocen: 3,9/5
Polecam. Rzetelny wywiad. Zdiagnozowała dziecko prawidłowo. Jesteśmy z mężem zadowoleni. Poświęciła dziecku wystarczającą ilość czasu.
Opinia dodana przez: iwona

Gabinet
Kleeberga
Inowrocław

Średnia ocen: 3,6/5
Niestety miałam przyjemność poznać panią "doktor". Mając 17 lat trafiłam do niej, aby zbadać się pod kątem częstych bólów głowy. Pani skierowała mnie na badanie EEG. Gdy poszłam odebrać wynik, pani powiedziała mi, że mam padaczkę i od razu dała mi leki przeciwko padaczce. Muszę wspomnieć, że nie mam żadnych objawów tej choroby. Po skończeniu 18. roku życia dostałam się do innej pani doktor, która od razu stwierdziła, że nie ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Wachowiaka 5 lok. 24
88-100 Inowrocław

Średnia ocen: 3,5/5
Nigdy wiecej! Pani doktor przez cala wizyte miala zamkniete oczy,mowila do sciany lub do siebie jakby cyctowala fragment z ksiazki. Na pewno nie przekonala do siebie naszej corki.Zero podejcia do dzieci. Wogole nie przejęła się naszymi problemami, nie dala nam wytłumaczyc w czym tkwi problem, jakby chciala, zebysy juz wyszli, na wiekszość pytań odpowiadała "tak ma byc" lub nie odpowiedziala wcale, udajac chyba, ze ich nie zadalismy. Porazka!
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w InowrocławiuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat