Neurolog Dziecięcy Inowrocław

Kleeberga
Inowrocław

Niestety miałam przyjemność poznać panią "doktor". Mając 17 lat trafiłam do niej, aby zbadać się pod kątem częstych bólów głowy. Pani skierowała mnie na badanie EEG. Gdy poszłam odebrać wynik, pani powiedziała mi, że mam padaczkę i od razu dała mi leki przeciwko padaczce. Muszę wspomnieć, że nie mam żadnych objawów tej choroby. Po skończeniu 18. roku życia dostałam się do innej pani doktor, która od razu stwierdziła, że nie mam żadnej padaczki i powoli odstawia mi leki. W wyniku tej błędnej diagnozy i ogromnego stresu, zatrzymała mi się miesiączka i musiał mi ją wywoływać farmakologicznie ginekolog. Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że do tej pory mam problem z uregulowaniem miesiączki, mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych. NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM. Najgorszy neurolog dziecięcy w Inowrocławiu.

Słowackiego 29
88-100 Inowrocław

Boże chroń mnie od takich lekarzy, dziecko miało powiększone komory boczne mózgu zamiast skierować nas na kolejne usg aby sprawdzić czy komory się zmniejszają pan "doktor"skierował mnie do.neurochirurga żeby wstawić dziecku zastawki na każdej wizycie mówił tylko zaraz powiem , nic nie mówił strata czasu nigdy więcej

Opinia dodana przez: anonim4

Neurolodzy dziecięcy w mieście Inowrocław