dr n. med. Hanna Podgórczyk

Radiolog

Bardzo mocno polecam.....Przemiła Pani doktor...wszystko na szóstkę z plusem...wszystkim będę polecać...

Bardzo polecam Panią dr Podgórczyk. Jest to wspaniały lekarz i człowiek. Pomogła mi bardzo, gdy pojawilam się przerażona w jej gabinecie po wykonanym nieprofesjonalnie badaniu piersi u innego lekarza. Widząc w jakim jestem stanie bez problemu, natychmiast przyjęła mnie na wizytę i uspokoiła rozwiązując wszelkie wątpliwości, które zasiadł poprzedni lekarz, który po badaniu był niepewny i skierował mnie dodatkowo na mammografię. Nigdy więcej przypadkowych gabinetów - to był istny koszmar. Dziękuję Pani dr Podgórczyk za wspaniałe podejście do pacjenta.

Pani Hanna Podgórczyk jest lekarzem bardzo sympatycznym i empatycznym. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem i życzliwie tłumaczy problemy medyczne. Jest lekarzem kompetentnym i rzeczowym. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.

Polecam Panią Dr. Bardzo dobry fachowiec, zna się na rzeczy. Uprzejma, kompetentna. Wytłumaczy zaistniały problem. Ma dobry sprzęt. Z opinii innych osób usłyszałam że jest najlepszym radiologiem w Gdańsku.

Jestem w pelni usatysfakcjonowana po wizycie w gabinecie PAni doktor. Jest kompetentna, poswica pacjentowi duzo cxasu cierpliwie odpowiadajac na wszystkie pytania a do tego jest mila i ciepla osoba budzaca zaufanie. Wszystkim polecam

Wciąż poszukujesz "Radiolog Gdańsk"?

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

ul. Partyzantów 8/105