Radiolog

Wolny termin: dzisiaj o 20:00. Sprawdź inny. # 1

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I tak pół żartem pół serio zaczyna się kilku minutowa pogawędka o niczym. Pan doktor zawsze się uśmiecha, czasami nawet zażartuje :) Nigdy nie miałam wrażenia, że mu się spieszy. Wrecz przeciwnie, czasami miałam nawet wrażenie, że go przetrzymuję, bo na ogół przychodzę jako ostatnia. Zawsze zwraca uwagę, jeśli nie zgadzam się z diagnozą, tłumaczy i przekonuje do swojej racji, uznając jednak prawo do własnego zdania. Pan Bakalarski pracuje w prywatnym Centrum Medycznym. I szczerze mówiąc tylko i wyłącznie ze względu na niego nie zmienię przychodni, choć wolałabym trochę bliżej chodzić do lekarza. Jednak Pan Wawrzyniec jest tak sympatycznym człowiekiem i świetnym lekarzem, że odległość przestaje się liczyć.
Serdecznie Panu dziękuję, bo dzięki Panu wizyty u lekarza stały się przyjemnością. Joanna

Wolny termin: jutro o 16:30. Sprawdź inny. # 3

03-140 Białołęka, Warszawa

Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91 a
54-438 Wrocław

USG zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo miła dla pacjenta, pomocna, kompetentna, profesjonalna oraz zaangażowana w swoją pracę, dziękuję

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary

Polecam! Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo miły, kompetentny, poświeca tyle czasu ile to konieczne dla pacjenta. Wzbudza ogromne zaufanie. Jako człowiek - szlachetny i dobry. Jako lekarz dokładny, rzetelny. Naprawdę, oby wiecej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Dorota
Radiolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo profesjonalny lekarz, niezwykle życzliwy wobec pacjentów jak i pracowników. Lekarz z powołania z ogromną wiedzą. Specjalista w swojej dziedzinie znany w Bielsku i poważany.

Opinia dodana przez: Em