Radiolog

- 1262 lekarzy
Radiolog Gdańsk  Bartłomiej  Rawski

Bartłomiej Rawski

Radiolog, Epidemiolog

liczba opinii: 11

wizyta już od 50
+1 więcej

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Obrońców Wybrzeża 9/5
80-398 Wrzeszcz, Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości. Udało mi się umówić w bardzo krótkim czasie, nawet miałam wrażenie, że pani rejestratorka znalazła dla mnie dodatkowy termin ze względu na moje dolegliwości. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego i wykonał bardzo szczegółowo badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone przez Bartłomieja Rawskiego w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
+1 więcej

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I ...
Opinia dodana przez: Anonim
Radiolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

  (+4 więcej)
liczba opinii: 13

wizyta już od 100
+1 więcej

Gabinet
ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Radiolog Jaworzno lek. med. Krzysztof Pietranek
+4 więcej

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Średnia ocen: 5,0/5
Szczerze polecam. Miałam duże problemy z moimi piersiami. Po wykonaniu badania usg doktor stwierdził że muszę szybko wykonać dodatkowe badania. Sam załatwił mi wizytę w szpitalu w Jaworznie. W ramach programu wykonałam mammografię i biopsję i zostałam skierowana na oddział chirurgiczny . Okazało się że mam raka.Teraz już jestem po operacji i bardzo dziękuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Monika
Radiolog Łuków lekarz Mateusz Wereszczyński

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo się cieszę, że trafiłam do doktora Wereszczyńskiego na USG.
Pan doktor jest spokojny i życzliwy. Mówi dokładnie, co widać w badaniu USG. Sprawdza kolejno cały badany obszar. Pacjent dostaje dokładny opis. Powiedział, jakie powinnam zrobić jeszcze badania i do jakiego lekarza pójść. Podpowiedział coś bardzo prostego, a skutecznego. Miałam wrażenie, że dużo wie i chce pomóc, a to jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: Anonim
Radiolog Wrocław lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar
+5 więcej

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
Radiolog Warszawa dr n. med. Maciej Jakuciński
+1 więcej

Gabinet Lekarski

03-126 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.
Opinia dodana przez: Iza
Radiolog Wrocław lekarz Beata Szczepińska
+1 więcej

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor Szczepińska to bardzo doświadczony lekarz!!! Poza tym normalny człowiek z którym można normalnie porozmawiać! Odpowiada na wszystkie pytania! Szuka dobrych rozwiązań dla pacjenta!!Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Anonim
Radiolog Warszawa lek. med. Cezary Szary
+1 więcej

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Szary to lekarz kompetentny, profesjonalny, precyzyjny z dużą wiedzą w temacie którym się zajmuje. Do pacjenta i problemu podchodzi całościowo, kompleksowo. Leczy przyczynę i skutek a nie tylko skutek. Bardzo dokładnie tłumaczy przypadłość poświęcając na to tyle czasu ile potrzebuje pacjent . Zależy mu na dobrym wyniku leczenia. Jest przy tym uprzejmy i ma duże wyczucie. Zabieg który miałam wykonywany(embolizacja niewydolnych żył jamy brzusznej i miednicy małej)przebiegł szybko, sprawnie ...
Opinia dodana przez: Aneta
Radiolog Poznań lekarz Katarzyna Woźniak

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat