Radiolog

Radiolog Olsztyn prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

CENTRUM USG Olsztyn
Grunwaldzka 14a
Olsztyn

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.
Opinia dodana przez: Jagoda
Radiolog Gdańsk  Bartłomiej  Rawski

Bartłomiej Rawski

Radiolog, Epidemiolog

wizyta już od 40

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Marii Skłodowskiej-Curie 5
Wrzeszcz, Gdańsk

Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości. Udało mi się umówić w bardzo krótkim czasie, nawet miałam wrażenie, że pani rejestratorka znalazła dla mnie dodatkowy termin ze względu na moje dolegliwości. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego i wykonał bardzo szczegółowo badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone przez Bartłomieja Rawskiego w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I ...
Radiolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Radiolog Jaworzno lek. med. Krzysztof Pietranek

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Szczerze polecam. Miałam duże problemy z moimi piersiami. Po wykonaniu badania usg doktor stwierdził że muszę szybko wykonać dodatkowe badania. Sam załatwił mi wizytę w szpitalu w Jaworznie. W ramach programu wykonałam mammografię i biopsję i zostałam skierowana na oddział chirurgiczny . Okazało się że mam raka.Teraz już jestem po operacji i bardzo dziękuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Monika
Radiolog Wrocław lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
Radiolog Łuków lekarz Mateusz Wereszczyński

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Bardzo się cieszę, że trafiłam do doktora Wereszczyńskiego na USG.
Pan doktor jest spokojny i życzliwy. Mówi dokładnie, co widać w badaniu USG. Sprawdza kolejno cały badany obszar. Pacjent dostaje dokładny opis. Powiedział, jakie powinnam zrobić jeszcze badania i do jakiego lekarza pójść. Podpowiedział coś bardzo prostego, a skutecznego. Miałam wrażenie, że dużo wie i chce pomóc, a to jest bardzo ważne.
Radiolog Warszawa dr n. med. Maciej Jakuciński

Gabinet Lekarski

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.
Opinia dodana przez: Iza
Radiolog Wrocław lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog

Wrocław

Wizyta odbyła się bez opóźnień, Pani Dr Szczepińska jest bardzo sympatycznym lekarzem . Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega badanie- prosto i zrozumiałe omówił je. Dziękuję
Opinia dodana przez: Asia
Radiolog Warszawa lek. med. Cezary Szary

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

Dr. Szary to lekarz kompetentny, profesjonalny, precyzyjny z dużą wiedzą w temacie którym się zajmuje. Do pacjenta i problemu podchodzi całościowo, kompleksowo. Leczy przyczynę i skutek a nie tylko skutek. Bardzo dokładnie tłumaczy przypadłość poświęcając na to tyle czasu ile potrzebuje pacjent . Zależy mu na dobrym wyniku leczenia. Jest przy tym uprzejmy i ma duże wyczucie. Zabieg który miałam wykonywany(embolizacja niewydolnych żył jamy brzusznej i miednicy małej)przebiegł szybko, sprawnie ...
Opinia dodana przez: Aneta