Radiolog

CENTRUM USG Olsztyn
Grunwaldzka 14a
Olsztyn

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.

Opinia dodana przez: Jagoda

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I tak pół żartem pół serio zaczyna się kilku minutowa pogawędka o niczym. Pan doktor zawsze się uśmiecha, czasami nawet zażartuje :) Nigdy nie miałam wrażenia, że mu się spieszy. Wrecz przeciwnie, czasami miałam nawet wrażenie, że go przetrzymuję, bo na ogół przychodzę jako ostatnia. Zawsze zwraca uwagę, jeśli nie zgadzam się z diagnozą, tłumaczy i przekonuje do swojej racji, uznając jednak prawo do własnego zdania. Pan Bakalarski pracuje w prywatnym Centrum Medycznym. I szczerze mówiąc tylko i wyłącznie ze względu na niego nie zmienię przychodni, choć wolałabym trochę bliżej chodzić do lekarza. Jednak Pan Wawrzyniec jest tak sympatycznym człowiekiem i świetnym lekarzem, że odległość przestaje się liczyć.
Serdecznie Panu dziękuję, bo dzięki Panu wizyty u lekarza stały się przyjemnością. Joanna

Radiolog Wrocław lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.

Opinia dodana przez: Dorota
Radiolog Warszawa dr n. med. Maciej Jakuciński

Gabinet Lekarski

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.

Opinia dodana przez: Iza

03-140 Białołęka, Warszawa

Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91 a
54-438 Wrocław

USG zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo miła dla pacjenta, pomocna, kompetentna, profesjonalna oraz zaangażowana w swoją pracę, dziękuję

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary

Polecam! Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo miły, kompetentny, poświeca tyle czasu ile to konieczne dla pacjenta. Wzbudza ogromne zaufanie. Jako człowiek - szlachetny i dobry. Jako lekarz dokładny, rzetelny. Naprawdę, oby wiecej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Dorota