Gdańsk Radiolog  Bartłomiej  Rawski

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Obrońców Wybrzeża 9/5
80-398 Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 50
Byłam u Pana Bartłomieja na konsultacji z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na egzotyczne wakacje. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wiedza specjalista ogromna i przekazana pacjentowi językiem dla niego zrozumiałym. Wróciłam z wakacji wraz z rodziną bez żadnych nieprzyjemnych pamiątek zdrowotnych. Na pewno przed kolejnymi wyjazdami egzotycznymi udamy się również do Poradni do Bartłomieja Rawskiego. Super człowiek i super specjalista. Polecamy wszystkim. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Anna
Wrocław Radiolog lekarz Beata Szczepińska

lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog

Wrocław

bardzo miła atmosfera, wyjątkowo przyjazny lekarz radiolog i sprawne rozpoznanie moich dolegliwości.
Kraków Radiolog lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

wizyta już od 100
Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1

wizyta już od 140
Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I ...
Jaworzno Radiolog lek. med. Krzysztof Pietranek

lek. med. Krzysztof Pietranek

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Szczerze polecam. Miałam duże problemy z moimi piersiami. Po wykonaniu badania usg doktor stwierdził że muszę szybko wykonać dodatkowe badania. Sam załatwił mi wizytę w szpitalu w Jaworznie. W ramach programu wykonałam mammografię i biopsję i zostałam skierowana na oddział chirurgiczny . Okazało się że mam raka.Teraz już jestem po operacji i bardzo dziękuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Monika
Łuków Radiolog lekarz Mateusz Wereszczyński

lekarz Mateusz Wereszczyński

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Bardzo się cieszę, że trafiłam do doktora Wereszczyńskiego na USG.
Pan doktor jest spokojny i życzliwy. Mówi dokładnie, co widać w badaniu USG. Sprawdza kolejno cały badany obszar. Pacjent dostaje dokładny opis. Powiedział, jakie powinnam zrobić jeszcze badania i do jakiego lekarza pójść. Podpowiedział coś bardzo prostego, a skutecznego. Miałam wrażenie, że dużo wie i chce pomóc, a to jest bardzo ważne.
Wrocław Radiolog lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
Warszawa Radiolog dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Radiolog, Internista

Gabinet Lekarski

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Tadeusz Śliwiński

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem pacjentką doktora Śliwińskiego od kilku lat. Jest bardzo dobrym fachowcem i dużo mu zawdzięczam. Jest lekarzem dokładnym, dociekliwym, a jako człowiek jest bardzo miły i życzliwy. Nie ogranicza się tylko do rutynowego wykonania badania, ale również rozmawia na temat historii choroby, pyta o wyniki innych badań i zabiegów. Wolę zapisać się na wizytę u doktora, bo mam pewność że badanie będzie wykonane starannie i w przyjaznej atmosferze. Dzięki staranności ...

Magdalena Śliwińska

Medix

53-413 Wrocław

Pani Doktor bardzo rzeczowa,empatyczna, pełna profesjonalizmu.Wizyta bez pośpiechu,punktualnie.Zdecydowanie polecam.