lek. med. Krzysztof Pietraneklek. med. Krzysztof Pietranek - zdjęcie profilowe

lek. med. Krzysztof Pietranek

Radiolog

Witam wszystkich. Od ponad 25 lat jestem lekarzem.
Wykonuję wszystkie badania związane z radiologią.
Szczególnym moim zainteresowaniem cieszą ...

Witam wszystkich. Od ponad 25 lat jestem lekarzem.
Wykonuję wszystkie badania związane z radiologią.
Szczególnym moim zainteresowaniem cieszą się badania usg w których od lat się specjalizuję popierając umiejętności licznymi certyfikatami.Wykonuje wszelkie badania usg dorosłych oraz dzieci włącznie z badaniami przepływowymi oraz ortopedycznymi.Podobnie badania mammograficzne .

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonale zdiagnozował chorobę córki. Przede wszystkim z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka po raz pierwszy wyszła z gabinetu lekarskiego uśmiechnięta.

Byłam u Doktora już 3 razy . Za każdym razem z innym badaniem, Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania . Miał czas , ażeby wszystko wyjaśnić i skierować do odpowiednich specjalistów. Nigdy nie pomylił się w diagnozach.Teraz już wiem dlaczego ma takie duże kolejki.

Szczerze polecam. Miałam duże problemy z moimi piersiami. Po wykonaniu badania usg doktor stwierdził że muszę szybko wykonać dodatkowe badania. Sam załatwił mi wizytę w szpitalu w Jaworznie. W ramach programu wykonałam mammografię i biopsję i zostałam skierowana na oddział chirurgiczny . Okazało się że mam raka.Teraz już jestem po operacji i bardzo dziękuje za pomoc.

Szczerze polecam. Bardzo dokładnie wykonuje badania , choć szybko. Znalazł mi choroby których wcześniej inni lekarze nie zobaczyli. Doradził do kogo się udać i dzięki temu wyleczyłem kolano.