dr n. med. Włodzimierz Turniak

3,9
3,7
3,5
3,5

Miły, rzetelny, pomocny, profesjonalny, przeprowadzający badania w przyjaznej atmosferze - najlepszy specjalista w okolicach Otwocka, wspaniały lekarz o dużej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej - specjalista zajmujący się każdą sprawą pacjenta indywidualnie. Obecnie przyjmuje w odległości 5 minut od dworca w Otwocku. Nie znam nikogo, kto miałby jakiekolwiek zastrzeżenia do Pana Turniaka - prawdziwy fachowiec z powołania, a nie cham z wykształceniem, jakich wielu dzisiaj! Gorąco polecam wizytę u Doktora Turniaka, lepiej nie możecie trafić zarówno z problemami zdrowotnymi jak i szukając szczerej porady lekarskiej. Jeden z najwybitniejszych w swojej dziedzinie!

Kilkakrotnie byłam na usg u Pana Turniaka. Zawsze robił dobre wrażenie i polecałam go znajomym i członkom rodziny. Wszyscy z różnymi problemami trafiali do tego "specjalisty" i byli przekonani, że trafili w dobre ręce. Wydawałoby się, że jest niemal nieomylny. Sam zresztą jest głęboko przekonany o swojej nieomylności, wiedzy i nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek wątpliwości, co do swoich osądów. A jednak.... miałam nieprzyjemność przekonania się, że każdy, w tym tak uznany radiolog, nie jest 100% diagnostą. I nie chodzi tutaj o jakieś błahe tematy, z którymi można przejść do porządku dziennego, a o temat utraconej ciąży i stwierdzonego złośliwego raka piersi. Oczywiście nie przekreślam zasług Pana Doktora, który na pewno pomógł wielkiej liczbie osób. Chcę jedynie zachęcić osoby, które to przeczytają do konsultowania swoich problemów z innymi specjalistami. Nie opierajcie się na jednej diagnozie!

Dr. Turniak leczył i podejrzewam dalej leczy bioenergi i patrząc na pacjenta widzi co jest nie tak.Ja miałem duze problemy z kręgosłupem i po pierwszej wizycie , a było to zimą ręce przyłozyl do szyjnego i lędżwiowego , po chwili miałem olbrzymie ciepło na kregosłupie które trwało prawie 3 godz. mimo powrotu do domu na piechotę (15 min.)Od tamtej pory a było to 4 lat temu jest spokój z kręgo.Dlatego osoby które nie znały wcześniej P.Dr nie moga go oceniać negatywnie.To jest moja opinia i każdy z was może się odnieść jak uważa. Pozdrawiam tomasz

Nie polecam. Nieuprzejmy, wręcz prostak. Cały pobyt w gabinecie i wcześniej, w poczekalni, to fala niczym niespowodowanej nieuprzejmości. Samo badanie, wydaje się prawidłowe, ale też nie było zbyt skomplikowane. Nigdy więcej!

Dr Turniak to profesjonalista w każdym calu. Dokładność z jaka opisuje usg wzbudza podziw i zaufanie wśród lekarzy. Ja miałam robione usg piersi a następnie ciąży i lekarz który widział te opisy prosił o namiary na gabinet Turniaka. Poza tym dr jest osoba sympatyczna, cierpliwa. Odpowiada na każde pytanie. Polecam.

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w gabinecie tego lekarza.Na wstępie zostałam poinformowana,że "Pan Doktor"nie wykona mi badania,na które się zapisywałam i co do którego w dniu wizyty się upewniałam.Koszt badania (chodzi o nagranie zwykłego badania USG ciąży na nośnik DVD) również podany jest na stronie w cenniku-więc chyba z kosmosu takiej informacji nie wzięłam.Pan Doktor uzasadnił decyzję tym,że on takiego badania nie wykonuje i że takich badań w ogóle się nie wykonuje (bzdura okrutna).W trakcie badania był opryskliwy i nieuprzejmy.Było to najgorsze badanie USG w moim życiu.Dodatkowo nastraszył mnie,że z moim Dzieckiem jest coś nie tak chociaż lekarz prowadzący do tej pory niczego takiego nie stwierdził.Zdecydowanie nie poleciłabym tego lekarza żadnej kobiecie w ciąży.Nie wnikam w kompetencje lekarza.Jest to moja subiektywna ocena,ale wiem że nikt nie powinien w ten sposób traktować pacjenta,a co dopiero kobiety w ciąży.

Nieprzyjemny, arogancki, olewczo traktuje swoich pacjentów. Być może zna się na tym co robi ale ja nigdy więcej nie skorzystam z jego usług. Nie polecam

Robiliśmy z mężem USG 4D połówkowe. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania i był bardzo dokładny aczkolwiek dzidziuś nie chciał się pokazać :) trochę głuchy ale bardzo bardzo polecam!

Jest to moja osobista ocena tego lekarza.Pan doktor w kontakcie ze mną był bardzo nie uprzejmy.W gabinecie usłyszałam,że "zabieram" czas poświęcony innym pacjentom a włączenie monitora sprzętu by mnie zbadać kosztuje.(Dodam jedynie,że sam pan doktor zaznaczył, bym na kolejną wizytę nie zapisywała się lecz weszła między przerwą w pacjentach.)Atmosfera badania także była bardzo przykra.Cały czas byłam ponaglana a wyraźnie podniesiony głos pana doktora wskazywał na Jego irytację i zniechęcenie.Bolesna dla mnie diagnoza postawiona była stanowczo i zdecydowanie.Dostałam krótki,rzeczowy opis badania i dodatkowo 6 zdjęć. Po powrocie do domu okazało się,że dwa z nich nie należą do mnie a do innej pacjentki.Z takim potraktowaniem spotkałam się pierwszy raz w życiu.Była to moja ostatnia wizyta w tym gabinecie.

Bardzo dokładne badanie. Kilka razy miałam bóle i nie wychodziło nic u innych lekarzy. Ale nikt tka dokładnie nie badał i nie pytał. Mam diagnozę, niestety nieciekawą, ale lepiej wiedzieć. Wszystko się potwierdziło na onkologii. Polecam ten gabinet, doradził mi to lekarz z przychodni i nie żałuję.