lekarz Tomasz Szałaj

Specjalista USG, Radiolog

Polecam usuwanie zwapnień. Ale trudno się rozmawia i uzyskać plan leczenia, radę.Pan zmienia zdanie w sprawie metod

Korzystałem z USG. Co do kompetencji nie wypowiadam sie - lekarz sporzadzil opis i tyle. 0 empatii, niechętne i zbywające odpowiedzi na pytania lub milczenie.

0 empatii, niechętne i zbywające odpowiedzi na pytania lub milczenie.

Usg Beztroskie podejście do pacjenta. Bardzo wysokie mniemanie o sobie. Niby zna się na wszystkim, co oznacz, że na niczym.Brak wydruku z usg, tylko krótki opis. Jako lekarz radiolog , mam zastrzeżenia co do podobno wysokich kompetencji. Nie zainteresowany szukaniem przyczyny bólu. Dobry przedsiębiorca, jezeli chodzi o wyciąganie kasy , placówka prywatna nie wydaje paragonów za wykonaną usługę.

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji! POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Korzystałem w szpitalu im. prof. Orłowskiego w W-wie, ale mam porównanie bo to nie pierwsze i nie drugie USG. Gdy będę potrzebował prywatnie - to już wiem Kogo szukać. Tomasz F. z W-wy

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA
Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji!
Tomasz F. z W-wy