Lekarze Radiolog Warszawa

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski
03-126 Warszawa

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu. Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖 Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Jestem badzo i niestety"doświadczonym" pacjentem i znam paru lekarzy-fachowców w tej dziedzinie. Pan Doktor Bakalarski w mojej opinii zasługuje na najlepszą opinię pod każdym względem. Szukamy przede wszystkim kompetencji, rzetelności i sumienności jeśli chcemy mieć wiarygodny wynik badania. Tutaj mamy nie tylko pewnoość w tym względzie. Mamy też odpowiedni czas poświęcony badaniu i pacjentowi. Łączy się z tym kompleksowość podejścia do pacjenta i jego hiistorii oraz uprzejmośc i cierpliwość. Mogę ...
Opinia dodana przez: Joanna Markiewicz

lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2
02-536 Warszawa

Wspaniały lekarz, chodzę regularnie od lat. Usg trwa okoły godziny, żaden inny lekarz nie robi tak dokładnego badania. Z całego serca polecam.

dr n. med. Michał Zawadzki

Zakład Diagnostyki Radiologicznej
Warszawa

Pan Doktor, posiada oprócz wielkiej wiedzy, doswiadczenia dodatkową cechę, wręcz talent, potarfi z pancjentami rozmawiać tak po prostu ludzkim językiem. Ja jako pacjent po pierwszej wizycie gdzie odbyła się konsulatacja już nabyłem przeswiadczenie, że nie jest taki diabeł straszny w moim przypadku czyli tetniak w okolicy poprzednio zaklipsowanego tętnika aorty mózgu z przed lat i poczułem się konfortowo. Kolejna wizytyta już na oddziale, tętniak "zabetonowany" :):):) i praktycznie zaraz do ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

lekarz Wojciech Okła

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Wspaniały przemiły mądry kompetentny lekarz. Podaje trafne diagnozy. Polecam wszystkim wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Piotr

Mariusz Furmanek

Gabinet lekarski
01-373 Warszawa

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Skromny, nie zadziera nosa. Dokładnie wczytuje się w wyniki, ogląda klisze. Ze wszech miar godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Anna Gaweł

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Pieczołowicie przeprowadzone badanie. Otrzymałem dokładne informacje i poradę co powinienem zrobić dalej polecam
Opinia dodana przez: Jacek

Joanna Wiśniewska

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Bardzo kompetentna i profesjonalnie prowadziła badanie USG. Niezwykle uprzejma, chętnie wyjaśniała mi wszystko. Umie rozładować napięcie, bo wszystko omawiała w trakcie badania. To rozładowywało stres, nie tworzyło dystansu. Była bardzo życzliwa i pomocna dla mnie. Polecam.

dr Jolanta Sikorska

Szpital MSWiA , Rexmedica
Warszawa

Polecam robienie badań u Pani Doktor. Bardzo kompetentny radiolog, który rozmawia!! ze swoimi pacjentami. Opisy badań są bardzo szczegółowe, a przede wszystkim można im wierzyć. Potrafi rozpoznać schorzenie, nawet jeśli inni sobie nie radzą. Polecam wszystkim, a w szczególności tym, którzy mają problemy z układem kostno-stawowym.

lekarz Dariusz Gos

Czumy 16a/25
01-355 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny, dokładny, uprzejmy, godny zaufania, wszechstronny, bliski ideału lekarz diagnosta, uwielbiany przez pacjentów.

lekarz Monika Odyniec-Nowacka

ulica Bobrowiecka 3/178
00-728 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba. Wreszcie zrozumiałem co i jak. Dużo cierpliwości i spokoju. Pomogła mi przezwyciężyć strach.

dr n. med. Andrzej Guzecki

RTG, Radiolog

Ogólna 7
Warszawa

Piekny i wspanialy lekarz, bonne fete, tlumaczenie choroby i milosci, poswiecony czas,uprzejmosc,elegancja, wszystkie zlety jakie moze miec DR, A guzecki GODNY POLECENIA

lekarz Maria Uliasz

Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
01-211 Warszawa

Świetny lekarz, kompetentny, miły z ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr. Z USG moje dziecko korzystało w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Opinia dodana przez: Adrian
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Radiolog
                                       dr Anna Bodziony

dr Anna Bodziony

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Wspaniały Lekarz, a przede wszystkim Wspaniały Człowiek. Pani Doktor jest bardzo empatyczna, posiada ogromną wiedzę medyczną, dobro Pacjenta jest dla Pani Doktor Najważniejsze. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Na pewno zgłoszę się na kolejną wizytę, gdyby nowe problemy zdrowotne wystąpiły w przyszłości.
Opinia dodana przez: Patryk Zakrzewski

lekarz Grzegorz Kulik

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Lekarz godny polecenia.Fachowe podejście,pełen profesjonalizm.Poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie.Byłam u Pana Doktora na badaniu w państwowej przychodni i jestem mile zaskoczona.Oby wszyscy lekarza byli tacy.W stosunku do pacjenta miły,uśmiechnięty,przesympatyczny :)
Opinia dodana przez: Agnieszka O

dr Dorota Stempień

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

POLECAM PANIĄ DOKTOR. Fachowy, z dużym doświadczeniem lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta!
Opinia dodana przez: JS

lekarz Jacek Naumiuk

SPZOZ Warszawa Ursynów
ulica Zamiany 13
02-786 Warszawa

Najlepszy radiolog jakiego spotkałam.Nie bał się podważyć opinii jednego znanego profesora ,no i miał rację. Zawdzięczam mu duuuuzo spokoju ,zdrowie i przefajną atmosferę badania. Do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach. M
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Agnieszka Piłat

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Bardzo miła,kompetentna,dyskretna pani doktor.USG jąder przebieło sprawnie i bez pośpiechu.w tak intymnym badaniu nie dało się odczuć dyskomfortu.Godna polecenia,ja napewno będe korzystał z badań pani doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof