Radiolog Warszawa

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1

wizyta już od 140
Jestem badzo i niestety"doświadczonym" pacjentem i znam paru lekarzy-fachowców w tej dziedzinie. Pan Doktor Bakalarski w mojej opinii zasługuje na najlepszą opinię pod każdym względem. Szukamy przede wszystkim kompetencji, rzetelności i sumienności jeśli chcemy mieć wiarygodny wynik badania. Tutaj mamy nie tylko pewnoość w tym względzie. Mamy też odpowiedni czas poświęcony badaniu i pacjentowi. Łączy się z tym kompleksowość podejścia do pacjenta i jego hiistorii oraz uprzejmośc i cierpliwość.
Mogę ...
Opinia dodana przez: Joanna Markiewicz
Warszawa Radiolog dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu.
Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖
Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Świetny specjalista podejście do każdego indywidualne profesjonalny, uprzejmy wszystko wytłumaczy jak należy. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość ponieważ nie wejdzie się do gabinetu na wskazaną godzinę ale za to wszystko rekompensuje wizyta w gabinecie.
Godny zaufania i polecenia !!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Wojciech Kunisz

Radiolog, USG

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)

Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Radosław Kuszyk

Radiolog, USG

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata
Warszawa Radiolog dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

wizyta już od 150
Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Michał Zawadzki

Zakład Diagnostyki Radiologicznej

Wyjątkowy człowiek i lekarz, kompetentny, rzetelny odpowiedzialny nie znajduję słów aby wyrazić mu swoją wdzięczność. Dzięki Panu Doktorowi znów chce mi się żyć. Nie tylko zneutralizował bombę w mojej głowie ale napełnił mnie nadzieją, że jeszcze może być pięknie i nie muszę się już niczego obawiać dopóki on będzie mnie leczył. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :)
Opinia dodana przez: Irena Małgorzata

Radiolodzy w Warszawie