Radiolog Warszawa

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1

wizyta już od 140
Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I ...
Warszawa Radiolog dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Radiolog, Internista

Gabinet Lekarski

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Janusz Gołębiewski

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Świetny specjalista podejście do każdego indywidualne profesjonalny, uprzejmy wszystko wytłumaczy jak należy. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość ponieważ nie wejdzie się do gabinetu na wskazaną godzinę ale za to wszystko rekompensuje wizyta w gabinecie.
Godny zaufania i polecenia !!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Wojciech Kunisz

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)

Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Radosław Kuszyk

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata
Warszawa Radiolog dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

wizyta już od 150
Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Michał Zawadzki

Zakład Diagnostyki Radiologicznej

Pan Dr. Michał Zawadzki w dniu 30.04.2016 r. operował mnie z powodu tętniaka śródczaszkowego tętnicy szyjnej wewnętrznej mózgu. Po obejrzeniu wyniku angio TK, szczegółowo poinformował mnie o możliwościach dalszego działania, od dnia pierwszej wizyty do operacji minęły tylko dwa tygodnie. Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem oraz bardzo kulturalnym i wrażliwym człowiekiem. Z niezwykłą cierpliwością informował mnie o możliwościach leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania, czym zmniejszał mój stres. ...
Opinia dodana przez: Irena Wuttke-Miszczak

lekarz Stafiej Przemysław

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Prawdziwe dobro narodowe. Pan doktor na USG potrafi dojrzeć więcej, niż inni na tomografii albo rezonansie. Jego diagnozy powodują czujność u najlepszych lekarzy w kraju.
Opinia dodana przez: urbuu

prof. dr hab. n. med. Iwona Sudoł-Szopińska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Szczerze odradzam. Dla zachowania tego lekarza użyłbym, z chęcią, określenia bardziej dosadnego niż wyniosła i obcesowa. Wizyt od początku do końca nieprzyjemna. Niepotrzebne komentarze, ze strony "pani doktor" i uwagi odnośnie „poczekalni” która powinna być pełna…. a była pusta…. liczę, że w przyszłości będzie całkiem pusta jeśli „pani doktor” nie zmieni swojego podejścia. Skasowała pieniądze, nie wydała paragonu. Odpuszczam, bo nie mam czasu na takich ludzi. Może i ma wiedzę, ...
Opinia dodana przez: Pacjent

Radiolodzy w Warszawie