Radiolog Warszawa

- 153 lekarzy

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

Radiolog

liczba opinii: 13

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

wizyta już od 140
Średnia ocen: 4,6/5
Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I ...
Opinia dodana przez: Anonim
Warszawa Radiolog dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Radiolog, Internista

liczba opinii: 1

Gabinet Lekarski

03-126 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Janusz Gołębiewski

USG, RTG

  (+1 więcej)
liczba opinii: 15

Gabinet
Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2
02-536 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny specjalista podejście do każdego indywidualne profesjonalny, uprzejmy wszystko wytłumaczy jak należy. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość ponieważ nie wejdzie się do gabinetu na wskazaną godzinę ale za to wszystko rekompensuje wizyta w gabinecie.
Godny zaufania i polecenia !!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Wojciech Kunisz

USG, RTG

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Średnia ocen: 2,8/5
Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

liczba opinii: 7

Gabinet
Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)
03-428 Warszawa

Średnia ocen: 3,9/5
Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Radosław Kuszyk

USG, RTG

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata
Warszawa Radiolog dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

liczba opinii: 6

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8
02-972 Warszawa

wizyta już od 150
Średnia ocen: 3,8/5
Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Michał Zawadzki

Radiolog

liczba opinii: 4

Zakład Diagnostyki Radiologicznej

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Dr. Michał Zawadzki w dniu 30.04.2016 r. operował mnie z powodu tętniaka śródczaszkowego tętnicy szyjnej wewnętrznej mózgu. Po obejrzeniu wyniku angio TK, szczegółowo poinformował mnie o możliwościach dalszego działania, od dnia pierwszej wizyty do operacji minęły tylko dwa tygodnie. Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem oraz bardzo kulturalnym i wrażliwym człowiekiem. Z niezwykłą cierpliwością informował mnie o możliwościach leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania, czym zmniejszał mój stres. ...
Opinia dodana przez: Irena Wuttke-Miszczak

lekarz Stafiej Przemysław

Radiolog

liczba opinii: 4

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Prawdziwe dobro narodowe. Pan doktor na USG potrafi dojrzeć więcej, niż inni na tomografii albo rezonansie. Jego diagnozy powodują czujność u najlepszych lekarzy w kraju.
Opinia dodana przez: urbuu

prof. dr hab. n. med. Iwona Sudoł-Szopińska

Radiolog

liczba opinii: 4

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Średnia ocen: 2,0/5
Szczerze odradzam. Dla zachowania tego lekarza użyłbym, z chęcią, określenia bardziej dosadnego niż wyniosła i obcesowa. Wizyt od początku do końca nieprzyjemna. Niepotrzebne komentarze, ze strony "pani doktor" i uwagi odnośnie „poczekalni” która powinna być pełna…. a była pusta…. liczę, że w przyszłości będzie całkiem pusta jeśli „pani doktor” nie zmieni swojego podejścia. Skasowała pieniądze, nie wydała paragonu. Odpuszczam, bo nie mam czasu na takich ludzi. Może i ma wiedzę, ...
Opinia dodana przez: Pacjent

Radiolodzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat