Radiolog Warszawa

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I tak pół żartem pół serio zaczyna się kilku minutowa pogawędka o niczym. Pan doktor zawsze się uśmiecha, czasami nawet zażartuje :) Nigdy nie miałam wrażenia, że mu się spieszy. Wrecz przeciwnie, czasami miałam nawet wrażenie, że go przetrzymuję, bo na ogół przychodzę jako ostatnia. Zawsze zwraca uwagę, jeśli nie zgadzam się z diagnozą, tłumaczy i przekonuje do swojej racji, uznając jednak prawo do własnego zdania. Pan Bakalarski pracuje w prywatnym Centrum Medycznym. I szczerze mówiąc tylko i wyłącznie ze względu na niego nie zmienię przychodni, choć wolałabym trochę bliżej chodzić do lekarza. Jednak Pan Wawrzyniec jest tak sympatycznym człowiekiem i świetnym lekarzem, że odległość przestaje się liczyć.
Serdecznie Panu dziękuję, bo dzięki Panu wizyty u lekarza stały się przyjemnością. Joanna

Radiolog Warszawa dr n. med. Maciej Jakuciński

Gabinet Lekarski

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dziękuję Panie doktorze za dodanie otuchy, dzięki Panu udało się zrobić badanie.

Opinia dodana przez: Iza

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Zakład Diagnostyki Radiologicznej

Pan Dr. Michał Zawadzki w dniu 30.04.2016 r. operował mnie z powodu tętniaka śródczaszkowego tętnicy szyjnej wewnętrznej mózgu. Po obejrzeniu wyniku angio TK, szczegółowo poinformował mnie o możliwościach dalszego działania, od dnia pierwszej wizyty do operacji minęły tylko dwa tygodnie. Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem oraz bardzo kulturalnym i wrażliwym człowiekiem. Z niezwykłą cierpliwością informował mnie o możliwościach leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania, czym zmniejszał mój stres. Oby więcej takich lekarzy, z takim podejściem do pacjenta i swojej pracy. Mój kontakt z Panem Doktorem będzie trwał nadal, ponieważ mam mnogie tętniaki śródczaszkowe, wymagające dalszego leczenia, a w cudownych i precyzyjnych rękach Pana czuję się bezpiecznie. Dziękuję za wszystko Panu i Pana Zespołowi. Irena Wuttke-Miszczak.

Opinia dodana przez: Irena Wuttke-Miszczak

Gabinet lekarski

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Skromny, nie zadziera nosa. Dokładnie wczytuje się w wyniki, ogląda klisze. Ze wszech miar godny polecenia.

Opinia dodana przez: Krystian

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 162

Dr Wojciech Okła to wyjątkowy specjalista o niespotykanym podejściu do pacjenta. Z dbałością wystawia trafna diagnozę i bardzo precyzyjnie przedstawia plan działania nie zostawiając pacjenta "samego sobie".

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Cezary Perliński

USG Doppler, USG

wizyta już od 100

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Byłam na usg piersi. Bardzo dokładny, miły. Sporo czasu poświęcił na jedną zmianę, dopytywał o poprzednie badania, chciał od razu porównać. Niektórzy lekarze wykonują usg w minute i niedokładnie a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam.

Opinia dodana przez: Marlena

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

POLECAM PANIĄ DOKTOR.
Fachowy, z dużym doświadczeniem lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta!

POLECAM PANIĄ DOKTOR.
Fachowy, z dużym doświadczeniem lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta!

Opinia dodana przez: JS

Szpital MSWiA , Rexmedica

Polecam robienie badań u Pani Doktor. Bardzo kompetentny radiolog, który rozmawia!! ze swoimi pacjentami. Opisy badań są bardzo szczegółowe, a przede wszystkim można im wierzyć. Potrafi rozpoznać schorzenie, nawet jeśli inni sobie nie radzą. Polecam wszystkim, a w szczególności tym, którzy mają problemy z układem kostno-stawowym.

Radiolodzy w mieście Warszawa