dr n. med. Małgorzata Wieczorek

Radiolog

Bardzo nie przyjemna lekarz. Wizyta trwała 5 minut. Brak tłumaczenia choroby i leczenia. Pacjent pozostawiony samemu sobie za nie małą kasę. Pretensjonalna Pani . Nie skorzystam z usług CMS. Nie polecam.

Lekarz bardzo nie uprzejmy. Badanie USG trwało nie całe pięć minut w połączeniu z bardzo nie przyjemną atmosferą. Właściwe nic się nie dowiedziałem ale zapłaciłem. Nie polecam absolutnie.

Nie polecam absolutnie.

Od ponad roku borykam sie z kontuzja kolana (jestem maratonczykiem i triathlonista). Trafilam na pania doktor w Centrum Medycyny Sportowej, gdzie wykonywalam usg kolana. Jestem pod wrazeniem pelnego profesjonalizmu, wiedzy, podejscia i ogromnej zyczliwosci pani doktor. W moim odczuciu pani doktor rozumiala moj problem znacznie lepiej niz kierujacy mnie na badanie ortopeda. Zdecydowanie polecam.

Pani Doktor zachowała się bardzo nieuprzejmie. Nieprzyjemna atmosfera w gabinecie i zniecierpliwienie okazywane załamywaniem rąk w odpowiedzi na niewiedzę pacjenta (dlatego płacę duże pieniądze za wizytę żeby się czegoś dowiedzieć, a nie potwierdzić swoją wiedzę na ten temat). Gratuluję tytułu naukowego, ale podejścia do człowieka jak widać nie wynosi się z uczelni.