Specjalista Usg Warszawa

Lekarz medycyny pracy, Specjalista USG

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Bielany, Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

lekarz Tomasz Szałaj

Specjalista USG, Radiolog

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA
Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji!
POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Korzystałem w szpitalu im. prof. Orłowskiego w W-wie, ale mam porównanie bo to nie pierwsze i nie drugie USG. Gdy będę potrzebował prywatnie - to już wiem Kogo szukać.
Tomasz F. z W-wy
Opinia dodana przez: Tomasz F.

dr Paweł Nitkowski

Chirurg ogólny, Specjalista USG

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

dr hab. n. med. Bartosz Migda

Radiolog, Specjalista USG

wizyta już od 160
Byłam dziś na usg piersi, lekarz normalny, grzeczny - ładnie przywitał, przeprowadził krótki wywiad zdrowotny, wykonał badanie, zakomunikował pozytywny wynik oględzin i na odchodne życzył mi wszystkiego dobrego. W zasadzie nie dziwi mnie, że prawie nie rozmawia w trakcie badania - zapewne skupia się na diagnozowaniu. Nie jest typem gawędziarza, ale to w końcu radiolog a nie barman :)

lekarz Bożena Wroczyńska

Ginekolog położnik, Specjalista USG

wizyta już od 160
Wizyta z usg przebiegła u Doktor dość sprawnie, mimo małego opóźnienia. Opóźnienie wynikło prawdopodobnie w wyniku dokładności lekarza, gdyż poświęca pacjentce dużo czasu, dokładnie informując co widzi na monitorze usg, upewniając się czy wszystko jest prawidłowo. Badanie ginekologiczne - w porządu. Zostalam zbadana, poinformowana o zaleceniach, wyjaśniła tok dalszego postepowania. Doktor rzetelnie i kompetentnie wszystko wyjaśniła. Byla miła i uśmiechnięta dzięki czemu łatwiej było porozmawiać o problemie. Czułam się zaopiekowaną.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Adam Fangrat

Pulmonolog, Specjalista USG

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 220
Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, Specjalista USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

dr n. med. Robert Beranek

Specjalista USG