Specjalista Usg

Lekarz medycyny pracy, Specjalista USG

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Bielany, Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.
Bydgoszcz Specjalista USG dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

wizyta już od 220
Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

dr hab. n. med. Bartosz Czuba

Ginekolog położnik, Specjalista USG

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Faktycznie nie jest to typ człowieka wylewnego, ale mi to odpowiada, bo nie należę do osób, które mają potrzebę uzewnetrzniania się ludziom wokół. Jest fachowcem, a to jest dla mnie bezcenne.

dr n. med. Ryszard Majka

Radiolog, Specjalista USG

Czytając poniższe opinie na temat pana dr byłam trochę przerażona przed wizytą w Medaxie . Lekarz który mnie kierował zapewniał mnie o kompetencjach dr Majki. Będąc już po wizycie każdego mogę zapewnić, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą . ( po 2 nie udanych biopsjach tarczycy u innych lekarzy stresowałam się przed 3 , 1 ukłucie i po sprawie udało się pobrać materiał bez problemu. Fakt doktor jest dość ...
Opinia dodana przez: Kataryzna

lekarz Tomasz Szałaj

Specjalista USG, Radiolog

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA
Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji!
POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Korzystałem w szpitalu im. prof. Orłowskiego w W-wie, ale mam porównanie bo to nie pierwsze i nie drugie USG. Gdy będę potrzebował prywatnie - to już wiem Kogo szukać.
Tomasz F. z W-wy
Opinia dodana przez: Tomasz F.

lek. med. Jacek Lipiński

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

dr Paweł Nitkowski

Chirurg ogólny, Specjalista USG

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

dr hab. n. med. Bartosz Migda

Radiolog, Specjalista USG

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18/lok. 18/1802

wizyta już od 160
Byłam dziś na usg piersi, lekarz normalny, grzeczny - ładnie przywitał, przeprowadził krótki wywiad zdrowotny, wykonał badanie, zakomunikował pozytywny wynik oględzin i na odchodne życzył mi wszystkiego dobrego. W zasadzie nie dziwi mnie, że prawie nie rozmawia w trakcie badania - zapewne skupia się na diagnozowaniu. Nie jest typem gawędziarza, ale to w końcu radiolog a nie barman :)
Knurów Specjalista USG dr n. med. Łukasz Szczygieł

dr n. med. Łukasz Szczygieł

Internista, Angiolog

Centrum Medyczne
ul. Stefana Batorego 1
Knurów

wizyta już od 100
Nie ma się czym zachwycać, przeciętny lekarz o profilu karierowicza..Owszem, sprawia wrażenie sympatycznego ale poszukam sobie innego. Nie budzi zaufania.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Bożena Wroczyńska

Ginekolog położnik, Specjalista USG

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18/lok. 18/1802

wizyta już od 160
Wizyta z usg przebiegła u Doktor dość sprawnie, mimo małego opóźnienia. Opóźnienie wynikło prawdopodobnie w wyniku dokładności lekarza, gdyż poświęca pacjentce dużo czasu, dokładnie informując co widzi na monitorze usg, upewniając się czy wszystko jest prawidłowo. Badanie ginekologiczne - w porządu. Zostalam zbadana, poinformowana o zaleceniach, wyjaśniła tok dalszego postepowania. Doktor rzetelnie i kompetentnie wszystko wyjaśniła. Byla miła i uśmiechnięta dzięki czemu łatwiej było porozmawiać o problemie. Czułam się zaopiekowaną.
Opinia dodana przez: Anna