Specjalista Usg

wizyta już od 220

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Adam Fangrat

Specjalista USG, Pulmonolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Ewa Krupska

Specjalista USG, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

lek. med. Jacek Lipiński

Traumatolog, Specjalista USG

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

dr Paweł Nitkowski

Specjalista USG, Flebolog

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

dr hab. n. med. Bartosz Czuba

Ginekolog położnik, Specjalista USG

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Faktycznie nie jest to typ człowieka wylewnego, ale mi to odpowiada, bo nie należę do osób, które mają potrzebę uzewnetrzniania się ludziom wokół. Jest fachowcem, a to jest dla mnie bezcenne.

lekarz Tomasz Szałaj

Specjalista USG, Radiolog

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA
Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji!
POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Korzystałem w szpitalu im. prof. Orłowskiego w W-wie, ale mam porównanie bo to nie pierwsze i nie drugie USG. Gdy będę potrzebował prywatnie - to już wiem Kogo szukać.
Tomasz F. z W-wy
Opinia dodana przez: Tomasz F.

Czytając poniższe opinie na temat pana dr byłam trochę przerażona przed wizytą w Medaxie . Lekarz który mnie kierował zapewniał mnie o kompetencjach dr Majki. Będąc już po wizycie każdego mogę zapewnić, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą . ( po 2 nie udanych biopsjach tarczycy u innych lekarzy stresowałam się przed 3 , 1 ukłucie i po sprawie udało się pobrać materiał bez problemu. Fakt doktor jest dość ...
Opinia dodana przez: Kataryzna

lekarz Piotr Olejniczak

Specjalista USG, Medycyna estetyczna

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków