Hanna Sobczak-Grzanka

Ortodonta, Stomatolog

osobiście bardziej lubię asystentkę niż samą pani doktor. Irytuje mnie to, że zawsze przed gabinetem są kolejki, poza tym mój zgryz opornie się prostuje, nie mówię że to wina samej doktor bo kobieta naprawdę dużo potrafi- mam dwójkę znajomych którym prostowała zęby i super wyglądają, ale ja mimo wszystko nie jestem w 100% zadowolona z kosztownego leczenia.

Gorąco polecam! Pani doktor wie co robi. Moje ząbki pięknie się wyrównały i nie mam NIC do zarzucenia. Wszystkie trzy panie pracujące w gabinecie są bardzo miłe

Bardzo miła i kompetentna pani doktor jak również pomoc w gabinecie, bardzo polecam tą ortodontkę!!! :)

-miła ciepla pani,wyrozumiała dla lękliwych pacjentów-szczególnie dzieci przy tym stanowcza, wzbudza zaufanie pewnością siebie,tego co robi. Atmosferę w gabinecie świetnie uzupełnia równie sympatyczna asystentka. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Otwock"?

Powstanców Warszawy 13
Otwock