Stomatolog Otwock

lek. dent. Witold Misiak

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Według mnie najlepszy stomatolog. Ne dość że ma bardzo dobre podejście do pacjenta to w dodatku staranny i dokładny w tym co robi. Byłam na razie u niego tylko raz ale mam nadzieję że będę mieć tą przyjemność znowu umówić się do tego Pana doktora na wizytę bo mam jeszcze kilka zębów do leczenia. Porównując innych stomatologów to Pan Misiak jest najlepszy. To lekarz dla tych co boją się dentysty. ...
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Mariusz Lament

Gabinet Stomatologiczny Mariusz Lament
Powstańców Warszawy 3
05-400 Otwock

Wspaniały lekarz dentysta, podejście do pacjenta wzorowe no i nic nie bolało od początku do końca :)) Szczerze polecam bo sama boję się wizyty u dentysty ale już teraz nie.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Bartłomiej Krać

Gabinet Stomatologiczny

05-400 Otwock

Bardzo polecam Pana Bartka :) jestem jego stałą pacjentką od około 3-4 lat :) bardzo dobrze i bezboleśnie leczy ząbki :) kiedy mam jakieś pytanie lub poprostu się stresuje tłumaczy co będzie robić i co ewentualnie mogę odczuwać , teraz na fotelu dentystycznym czuje się prawie jak na domowym fotelu i nie obawiam się kolejnej wizyty :)
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Hanna Chaciewicz

HADENT

05-400 Otwock

Dziekuje Dr.Chaciewicz za pomoc kolejny raz.Miło,czysto i profesjonalnie.Po 20 minutach podeszla dr.Chaciewicz i zadała pytanie:Pan z bólem?
Prosze ze mnaDziekuje życze zdrowia i 100 lat.
Opinia dodana przez: Paweł

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

lek. dent. Paweł Bender

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Doskonały dentysta. Wyjaśnił mi wszystkie moje problemy z zębami w sposób przejrzysty i kompetentny. Leczy bardzo delikatnie i bezboleśnie. Bardzo uprzejmy. Wszystkim polecam Pana doktora.

lek. dent. Agnieszka Szczecińska

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Wielki ukłon dla Pani Doktor.
Córka miała usuwany chory ząb przez innego stomatologa, który nie potrafił sobie poradzić z wyjęciem. Widoczna część została zniszczona, natomiast korzeń pozostał w dziąśle gdyż okazał się trudny do usunięcia.
Pani Agnieszka jest dla nas zbawieniem. Po oględzinach, bez wahania zasugerowała, że działamy i usuwamy. Zajęło to moment i po problemie.
Córka przeżywając wcześniej wielką traumę po wyjściu z gabinetu powiedziała " Kolejna ...
Opinia dodana przez: Małgosia

Hanna Sobczak-Grzanka

Ortodonta, Stomatolog

Górna 6 lok. 40
05-400 Otwock

osobiście bardziej lubię asystentkę niż samą pani doktor. Irytuje mnie to, że zawsze przed gabinetem są kolejki, poza tym mój zgryz opornie się prostuje, nie mówię że to wina samej doktor bo kobieta naprawdę dużo potrafi- mam dwójkę znajomych którym prostowała zęby i super wyglądają, ale ja mimo wszystko nie jestem w 100% zadowolona z kosztownego leczenia.
Opinia dodana przez: Terlik

lek. dent. Marta Zacharuk

Protetyk, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

lek. dent. Katarzyna Kasprzak Gniot

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Trafiłam tutaj z polecenia jako że moję uzębienie nie należało do najładniejszych zdecydowałam się na kompleksowe leczenie. Moje leczenie trwało ponad pół roku i wyszło super. Zdecydowanie polecam.

Stomatolodzy w Otwocku