Stomatolog Otwock

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

05-400 Otwock

Fachowo i przystępnie cenowo. Prawie wszyscy moi znajomi leczą się u Pani Kasi i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam

Opinia dodana przez: Zofia

05-400 Otwock

Po wielu latach wizyt u przeroznych dentystow, wreszcie czuje, ze mam kompleksowa opieke i fachowa, odpowiedzialna pomoc. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim zyciu, ktorego moge szczerze polecic innym.

Uważam , że bardzo fachowo a jeszcze nie tak bardzo drogo

Bardzo fachowo i przy tym przystępnie cenowo .Polecam

Uważam , że bardzo fachowo a jeszcze nie tak bardzo drogo

Bardzo fachowo i przy tym przystępnie cenowo .Polecam

Opinia dodana przez: Kasia

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Pani doktor jest dokładna i rzeczowa. Jak nie jest czegos pewna zawsze można zrobic rtg na miejscu. Znieczulenie, które zawsze jest komfortem zarówno dla lekarza i pacjenta robi bezbolesnie. Objasnia co będzie robic i jaka może byc reakcja. Nie doszukuje sie "dziury w całym". Polecam

Filipowicza 1b
05-400 Otwock

Jestem pacjentem pani doktór. Uprzejmie wyjaśnia co będzie robiła , delikatnie obchodzi się z pacjentem . Wyjaśnia po zabiegu co dalej robić. Zabiegi wykonuje bezboleśnie,że miło powraca się na następną wizytę,

Opinia dodana przez: HENRYK

Laboratorium Analiz Lekarskich Marii Ziemskiej
Hugona Kołłątaja 1
05-400 Otwock

Dziś kolejny raz byłam na wizycie u p. Doktor , która bardzo szczegółowo opowiedziała mi plan leczenia w tym przypadku leczenia kanałowego. Czułam się bardzo komfortowo wiedząc co po kolei mnie czeka. Bardzo profesjonalnie zostałam przeleczona. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom panią Doktor !🥇

Opinia dodana przez: Ewa

Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%.
Pozdrawiam!

Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Ania

Gabinet Stomatologiczny

05-400 Otwock

Bardzo polecam Pana Bartka :) jestem jego stałą pacjentką od około 3-4 lat :) bardzo dobrze i bezboleśnie leczy ząbki :) kiedy mam jakieś pytanie lub poprostu się stresuje tłumaczy co będzie robić i co ewentualnie mogę odczuwać , teraz na fotelu dentystycznym czuje się prawie jak na domowym fotelu i nie obawiam się kolejnej wizyty :)

Opinia dodana przez: Gosia

Stomatolodzy w Otwocku