lekarz Helena Moczyńska

Pediatra

Pani doktor to najwspanialsza osoba jak znam ! fachowe podejście , zawsze trafione leczenie !!! szczerze polecam

P.m=Moczynska jest bardzo dobrym lekarzem,i czy prywatnie czy na kase chorych ma takie same podejcie..

Bardzo dobry pediatra. Moje oceny mówią same za siebie.

Bardzo dobry pediatra. Moje oceny mówią same za siebie.

najlepsza pani doktor do jakiej mogłam trafic z moimi dziećmi jak nigdy dzieci daja sie zbadac a diagnoza postawiona jest idealnie:)pani doktor jest bardzo sympatyczna i mam do niej wielkie zaufanie nie zamieniłabym jej na innego lekarza dla moich dzieci ;)które po dwóch dniach sa już zdrowe.bez potrzeby przebywania w szpitalu:)pozdrawiam Joanna mama dwójki dzieci:)zdrowych dzieci dzieki pani doktor

Lekarz z powołania. U Pani doktor czujemy się z dziećmi jak w "Leśnej Górze". Kompetentna, sympatyczna, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam wszystkim rodzicom.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sulęcin"?

Morelowa 33
Sulęcin