W klinice Meissmed przeszedłem operację wstawienia implantów. Przeszedłem całą drogę od diagnozy do założenia implantów i teraz czeka mnie wizyta kontrolna po ostatnim zabiegu. Mogę więc wyrazić swoją opinię już po założeniu implantów i ich dokładnym sprawdzeniu w działaniu. Na każdym etapie uzyskiwałem bardzo szczegółowe wyjaśnienie co będzie robione i dlaczego, wręcz z pokazaniem prototypów implantów, śrub gojących itp. Założenie moich implantów trwało niestety trochę dłużej, ponieważ musiałem przejść małą operację polegającą na rozcięciu kości i dołożeniu wypełnienia, ponieważ nie miałem wystarczającej do tego zabiegu szerokości kości. Dodatkowo musiałem mieć wykonany przeszczep dziąsła z góry na dolną szczękę. Całość zabiegu wykonywał pan Igor Meissner. Po czasie widać, że wszystko zagoiło się zgodnie z przewidywaniem i obietnicami pana doktora. Moim zdaniem całość została wykonana perfekcyjnie, dzięki czemu od dwóch miesięcy nie zauważam tego, że są to implanty, przyzwyczaiłem się do nich jak do swoich własnych zębów. Pan doktor zasługuje naprawdę na słowa najwyższego uznania. Bardzo cenne jest również to, że nie stara się załatwić sprawy byle szybciej i po tzw łebkach. Proponował mi w czasie leczenia dwa razy, aby opóźnić kolejny krok, aby wszystko było wygojone i gotowe na kolejny etap zabiegu. Zawsze tłumaczył w prosty i przekonujący sposób dlaczego postępuje tak, a nie inaczej. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że sama wizyta w klinice w Luboniu jest po prostu przyjemnością od momentu rejestracji poprzez przygotowanie i operację. Zatrudnione w klinice panie asystentki wykazują się profesjonalizmem, grzecznością i cierpliwością w stosunku do pacjentów.
Z czystym sumieniem polecam korzystanie z usług tej kliniki.

Od kilku lat jestem pacjentem Pana Doktora (mam już wstawione 4 implanty)- jest dobrym specjalistą, dokładny, spokojny, sympatyczny, polecam

bardzo dobry stomatolog, kompetentny, profesjonalista, symaptyczny człowiek, polecam!!!

Świetny lekarz, pełen profesjonalista, BARDZO MIŁY, SYMPATYCZNY. Usunął mi chirurgicznie trzy ósemki, w miłej i sympatycznej atmosferze, nic nie bolało, a to wszystko na kasę chorych. GORĄCO POLECAM DR MEISSNERA :) :) :)

trafiłam na doktora poprzez forum internetowe i po konsultacji na kolejnym spotkaniu założył mi implant, na którym od razu założył plastikowy ząbek, który z powodzeniem udaje własny, teraz czekam na kolejną wizytę i docelowy ząb, polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Luboń"?

Paweł Dudlik

ul.Zabikowska 16