Irina Borisovich

Pani doktor Irina Borisovich robiła mi skleroterapię. Po wykonaniu badania doplerowskiego stwierdziła że bez problemu usunie pajączki na udzie. Zabieg wykonałam rok temu i dziasiaj w miejscu dawnych pajączków mam sino fioletowe owalne blizny widoczne nawet przez rajstopy. Obecnie jestem w trakcie kosztownej karboksyterapii mającej na celu rozjaśnienie tych bliznowców. Kobietki uważajcie i omijajcie z daleka panią Irinę bo za własne pieniądze (zabieg i wizyty kontrolne kosztowały 1300 zł) oszpecicie sobie nogi.

Dobry lekarz sympatyczny dobry fachowiec polecam ogolnie jestem zadowolony z konsultacji teraz wiem o co w tym moim schorzeniu chodzi tętniak aorty brzusznej

Pani doktor Irina Borisovich jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale też wspaniałym człowiekiem. Jestem po zabiegu skleroterapii wykonanym przez panią doktor. Pani doktor wzbudziła we mnie zaufanie od pierwszej chwili i nie zawiodłam się. Moje nogi po zabiegu wyglądają wspaniale (miałam dużo prawdziwych żylaków-nie jakieś pajączki), czuję się doskonale i jestem ogromnie wdzięczna Pani doktor. Każdemu z wielką przyjemnością polecam Panią doktor.

Nie polecam Pani Doktor. Byłam na konsultacji w Swiss Medzie w Gdyni. Pani Doktor podważyła usg dopplerowskie które posiadałam - wskazywało ono na niewydolność żyły ostrzałkowej - oczywiście podważyła je bez wykonania własnego usd, bo w gabinecie nie ma takiej możliwości. Tak więc podważyła je oglądając tylko moją nogę!!! Jak widać Pani doktor dopplera ma w oku. Diagnoza jaka zapadła to skleroterapia w Małej Klinice w Gdańsku, wykonywana oczywiście przez Panią Doktor - koszt 500pln. Jakoże koleżanka z trochę innymi problemami otrzymała od Pani Doktor taką samą diagnozę jak ja, ...

Jakoże koleżanka z trochę innymi problemami otrzymała od Pani Doktor taką samą diagnozę jak ja, postanowiłam sie skonsultować z jeszcze jednym lekarzem. Wybrałam chirurga naczyniowego z Evi-Medu. Pan Doktor oglądając usg dopplerowskie, i wykonując własne !!! potwierdził niewydolność żyły i stwierdził, że skleroterapia nie ma najmniejszego sensu w moim przypadku. Tak więc osobiście uważam, że Pani Doktor nie ma na uwadze zdrowia i dobra pacjentów, a jej praca w Swiss Medzie polega tylko na naganianiu sobie klientów na skleroterapię.