lekarz Irmina Fidala

Kardiolog

Niestety nie polecam. Wiedza może i ok ale zero odpowiedzialności za pacjenta. Za szybko wypisuje ze szpitala - pacjent z zapaleniem płuc i problemem z sercem umiera po kilku dniach na zawał.

Witam. Dzięki Pani Doktor jestem z wami. To Ona wykryła u mnie chorobę, zajęła się mną i interesuje do dziś. Zresztą już 4 lata po operacji jestem pacjentem Doktor Fidali. Polecam i pozdrawiam Panią Doktor.

Witam.

caly pers0nel w kt0rym pani fidala jest szefem 0dzialu jest wspanialy bylam tam praw9ie mi9esiac tem u pr0wadzila mnie dr kaszubska super babka zycze wszystkim pacjet0m takiej 0pi9eki

jestem pacjetkom dr fidali potwierdzam opinie pacjetow leczem sie w przychodni w jozefowie osoba ktora dazy sie najwiekszym szacunkim lekarz z otwartymsercem

całkowicie podpisuję się pod wcześniejszą oceną dokonaną przez pacjenta w listopadzie 2008r. Doktor Fidala jest pod każdyn względem super. Polecam Ją wszystkim. Zygmunt Piskorski

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Otwock"?

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91

Gabinet Lekarski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Labolatorium analityczne LAB-ROS
Polna 26
05-530 Góra Kalwaria
J. Bajana 26
ALLENORT Kardiologia Sp. z.o.o.
ulica Płowiecka 37
Narodowe Centrum Badań Jądrowych