lekarz Iwona Bubisz-Dukat

Mam bardzo dobre wspomnienia z p.doktor.Leczyła moje dziecko przez kilka lat.Diagnozy były trafne a to jest najważniejsze.Nie chodzi o uśmiech a efekt leczenia a na tym polu p. Doktor była nieomylna.

Pani doktor jest przemiłą kobietą, do tego rzeczową, swoim pacjentom poświęca naprawdę dużo czasu i stawia trafne diagnozy. Rodzicom wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały. Pani doktor nigdy nas nie zawiodła, co więcej nie raz instruowała nas przez telefon.

Absolutnie nie polecam tej Lekarki. Na pierwszej wizycie z noworodkiem zostaliśmy potraktowani bardzo niemiło. Pani podnosiła głos kilka razy. M.in. powodem było przyniesienie jednej a nie dwóch sztuk pieluszki tetrowej (jednej do rozłożenia na przewijaku, drugiej na wadze). Nikt w przychodni nie udzielił nam takich wskazówek. Pani ewidentnie nie chciała nam poświęcić więcej niż 5 minut! Spóźniła się do pracy blisko godzinę, prez co nasza wizyta (z noworodniem podkreślam) również uległa takiemu opóźnieniu i skróceniu o zgrozo. Lekarka kilka razy zachowała się nieelegancko, popędzała (bo przecież się spóźniła) i miała lekceważący stosunek do zadawanych przez nas pytań.

Lekarz godny zaufania! Lecze u p.doktor swoja core i to jedyna lekarka ktorej Helenka daje sie zbadac bez placzu. Nawet jesli idziemy do rejonowego pediatry lub korzystamy z luxmedu to i tak czesto potwierdzamy leczenie u p. Doktor. Ma kompleksowe podejscie, przy wizycie kontrolnej przy zap.oskrzeli zwrocila uwage na stan skory i zasugerowala konsultacje alergologa. To byla trafna obserwacja. Zawsze poswieca nam wystarczajaca ilosc czasu, min pol h. Tlumaczy wszystko dokladnie. Spokojnie mozna zadzwonic i skonsultowac sie przez tel, pani Doktor pamieta malych pacjentow. Z czystym sercem polecam!

Ja tam jestem zadowolony. Do Pani doktor chodzę z dwiema Corami.

Ja tam jestem zadowolony. Do Pani doktor chodzę z dwiema Corami.

Po moich doświadczeniach z tą Panią, zdecydowanie nie polecam. Niestety jest to jedyny pediatra w przychodni do której zapisałam dziecko i jestem na nią skazana, teraz już tylko w przypadku szczepień. Pani nie dość że niemiła, nieuprzejma, nie ma podejścia do dzieci (jest jedyną lekarką przy której mój syn płacze). Najgorsze jednak że stawia błędne diagnozy i strasznie przyspiesza wizyty. Moje dziecko ma dość bogatą listę przypadłosci i po zapisaniu go do tej Pani, nie była zainteresowana kserokopia kart które chciałam żeby przejrzała. Dziecko choruje na astmę, miewa inne dolegliwosci które są istotne przy podawaniu niektórych leków. Jesli lekarza nie interesują takie informacje a probuje na siłe leczyc dziecko to ja dziękuję za taką Pania doktor.

Wspaniała lekarka,w pełni profesjonalna i kompetentna.Polecam jako specjalistę pediatrę