lekarz Iwona Klawitter

3,9
3,9
3,7

Z calego serca nie polecam.Byłam u tego rzekomego lekarza z moja 4 letnia córka,ktora kaszlała tak,że omal płuc nie wypluła,dwie noce nie przespane,więc poszłysmy.Pani dr stwierdziła,że osłuchowo jest czysta zapisała ibuprom i syropek na kaszel.Po kolejnej nie przespanej nocy pojechalismy z mężem prywatnie z córka do pediatry,ktory był przerażony jak osluchal dziecko stwierdził zapalenie oskrzeli i dziwił się pani dr tego nie słyszała.Także bardzo nie polecam tej pożal się Boże lekarki,ktora wyglądała jakby siedziala w gabinecie za karę

Wspaniały lekarz - po prostu dobry człowiek.

Wspaniały lekarz - po prostu dobry człowiek.

Witam.Jak Pani dr.Iwona Klawitter pracowała w Gdyni na Ramułta byłem jej pacjętem ponad 4-ry lata.Bardzo dobra lekarz rodzinny,ma bardzo dobre podejście do pacjęta,przede wszystkim umie skutecznie leczyć nawet poleci dobrego specjalistę.Pracowała w Gdyni sumiennie nie patrzyła ,że dużo ma pacjętów ,ogromnie się poświęcało swojej pracy i pacjętom.W moim przypadku bardzo mi pomogła ,w tej chwili w poradni na Ramułta nie ma żadnego lekarza formatu P.Klawitter.Kierownik poradni na Ramułta może mieć do siebia ogromny żal, że pozwoliła na odejście Pani doktor.Takich oddanych lekarzy się zatrzymuje jak to się mówi "rękoma i nogami".Namyślam się czy nie zmienić poradni gdyńskiej na Kiełpino mimo ,że to dość daleko ,ale posiadam samochód.Przez odejście Pani doktor z Gdyni poradnia straciła , przede wszystkim pacjęci.
Życzę Pani doktor dużo zdrowia i jeszcze raz zdrowia-tak trzymać.
Kazimierz Sobczak

WIELKA SZKODA ŻE PANI DOKTOR KLAWITTER ODESZŁA Z NASZEJ PRZYCHODNI. ZAZDROSZCZĘ NOWYM PACJENTOM WSPANIAŁEGO LEKARZA.

Polecam Panią doktor Iwonę Klawitter:) swoją opinie wyraziłem w swoim ostatnim poście, gdzie stanowczo nie zgadzam się z dwoma negatywnymi opiniami. Szkoda tylko, że Pani Doktor już nie pracuje w przychodni na Grabówku :(

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdynia"?

Beata Kwolek

Centrum Medyczne ''Kolejarz-Vita''