prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pani Profesor Niedzielska to cud natury, przepełniona ciepłem, ogromną empatią wobec pacjenta, mądra kobieta w swojej dziedzinie i nie tylko... na właściwym miejscu. Miałam szczęście, że napotkałam P. Prof. na swojej drodze. Naprawiła błąd innego lekarza, przeprowadzając operację. Tak naprawdę, wiem że dzięki tej Pani żyję, a byłam już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego... Cierpiałam 7 miesięcy.Inny lekarz podczas ekstrakcji zęba 38 pozostawił przepchnięty korzeń pod okostną i uszkodził nerw. Wmawiał na kolejnych wizytach, że ten ból to normalność, a czucie wróci.... Niestety nie wykonał nawet kontrolnego rtg po ekstrakcji, nie pomógł w żaden sposób. Odkąd jestem po operacji przeprowadzonej przez P. Prof. nie mam bólu, uśmiecham się i czuję jak bym na nowo się narodziła. Wszystko zawdzięczam P. Prof. Niedzielskiej. Na pacjencie skupia się w 100%, umie słuchać , a zarazem wszystko dokładnie wyjaśnia, nie podejmuje decyzji pochopnie oraz jest słowna. Podczas wizyty pytałam o swój stan zdrowia bardzo szczegółowo, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Jest lekarzem, któremu można zaufać, ja ufam bezgranicznie!!! To kobieta z ogromną wiedzą, tytułem, pozycją i prawdziwą pokorą, bez wywyższania się! posiada klasę jakiej brakuje wielu lekarzom. W jej obecności czułam spokój i pewność, że nic złego nie może się stać. Dla tej Pani najważniejszy jest człowiek! Polecam wszystkim Panią Prof. Niedzielską!!! jeszcze raz dziękuję!!!

Do Pani Profesor trafiłam najpierw sama, po licznych wędrówkach u innych lekarzy. Potem diagnozowała chorobę mojego dziecka. Od razu wiedziałam, że jesteśmy u najlepszego specjalisty. Kompetentna, cierpliwa, poświęcająca tyle czasu pacjentowi ile trzeba. Wszystko dokładnie wyjaśnia, a przy tym jest taka serdeczna. Niezwykle ciepła osoba, której po prostu się ufa. Za wizytę wcale nie policzyła dużo, za kolejne nic. Absolutnie nie patrzy na pacjenta przez pryzmat pieniądza. Miałam okazję potwierdzić swoje pierwsze wrażenie o Pani Profesor, przebywając z dzieckiem na oddziale Kliniki Chirurgii Szczękowej w Katowicach. Cały czas interesowała się stanem zdrowia mojego syna. Dla matki – pewność, że jej chore dziecko jest w rękach najlepszego lekarza - jest rzeczą bezcenną. Polecam z całego serca!

zebrałem na Pni temat opinie zanim do Pani trafiłem. jest dość imponująca. potem się poddałem ze strachem bo bałem się dentysty...a teraz...nie mogę uwierzyć. zęby cerkonowe robią wrażenie. i jeszcze na tylu implanatch...inni mi odmawiali bo miałem duże zaniki. troche to kosztuje ale warto..

Nareszcie znalazłem lekarza !!!. Naczekałem się długo ale już nie zmienię gabinetu. Profesjonalizm jakiego każdemu życzę, to nie tylko chirurg szczękowy ale lekarz znający się na medycynie, potrafiący powiązać inne moje schorzenia z problemami dentystycznymi. Przedstawia wiele sposobów leczenia w prosty, przystępny sposób. Efekt leczenia doskonały. I miło popatrzeć:)

PRZEDE WSZYSTKIM MA COŚ W SOBIE CO WZBUDZA ZAUFANIE OD RAZU PO WEJŚCIU MOŻNA SIĘ PRZED NIĄ OTWORZYĆ NIE JEST BUFONEM JAK WIĘKSZOŚĆ Z JEJ ŚRODOWISKA TAK JAK W ANKIECIE KTÓRĄ WYPEŁNIŁAM MA DUŻO CZASU DLA PACJENTA JEST DOCIEKLIWA UMIE ŁĄCZYĆ STOMATOLOGIE Z MEDYCYNĄ OGÓLNĄ ZNA SIĘ NA TYM WYPROWADZIŁA MNIE OSTATNIO NIE TYLKO Z CHOROBY Z JEJ SPECJALNOŚCI ,ALE I ZROBIŁA COŚ ZA INNYCH DO KTÓRYCH CHODZIŁAM 20 LAT CHYBA I UZNAŁAM ,ŻE TAK MA BYĆ A ONI MNIE W TYM UTWIERDZALI ŻE MAM TAKI ORGANIZM

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Tychy"?

Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy