dr Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy

Proszę o jakieś namiary na prywatny gabinet Pani doktor - ten numer co znalazłam w internecie niestety nie odpowiada

Leczymy się u pani doktor już 5 rok i jestem bardzo zadowolona. Jest to miła, kompetentna lekarka. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy a syn lubi jeździć na wizyty:)

Pani doktor Iwona Maliszewska jest wspaniałym lekarzem. Przez 3 lata jeździłam z dzieckiem po wszelakich lekarzach z bólem brzucha,każdy lekarz stawiał różne diagnozy, dopiero Pani doktor po szczegółowych badaniach zleconych przez siebie postawiła prawidłową diagnozę. Dziś już jestem 2 tygodnie po operacji wyrostka robaczkowego i czuję się wspaniale dzięki Pani doktor. NAJLEPSZY LEKARZ / DZIĘKUJĘ <3 polecam wszystkim!!

Rewelacyjny lekarz! Zalecenia dostaje się opisane, szczegółowy wywiad, można zapytać o wszystko. Lekarz z prawdziwym powołaniem, genialna!!! :)

Zdecydowanie polecam. Opisuje krok po kroku postępowanie z dzieckiem i lekami. Także nikt o niczym nie zapomni. Bardzo serdecznie polecam. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam!

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog dziecięcy Sosnowiec"?

dr
Iwona Sakowska