lekarz Izabela Piłat

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor .Jest swietnym lekarzem .Bardzo dobrze tłumaczy objawy choroby oraz skuteczność przypisanych leków. Polecam!

Polecam, bardzo miła i skuteczna Pani doktor

Polecam, bardzo miła i skuteczna Pani doktor

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Przyjeła mnie bez kolejki (nie musialem sie rejestrowac czy tam dzwonic wczesniej) z podejrzeniem czerniaka ktory na szczescie nim sie nie okazal.Traktuje pacjenta z szacunkiem i udziela fachowych rad,W ogole mlode panie w recepcji tez sympatyczne i wyrozumiale.Taka powinna byc przychodnia, nie zaplacilem ani grosza a dowiedzialem sie ze czerniaka nie mam (rozwiali moje watpliwosci).Wzor przychodni dla innych placowek w Stalowej.

Pani doktor nie jest kompetentna . Sama bylam juz kilka razy i moja mama tez. Nie jestem zadowolona z efektow zabiegow i nie polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna . Sama bylam juz kilka razy i moja mama tez. Jestem bardzo zadowolona z efektow zabiegow i bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Stalowa Wola"?

gen.Okulickiego 56b lok.314

Irena Serówka

Dermatolog
Poradnia Dermatologiczna
37-450 Stalowa Wola

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F