dr Izabella Kamont

Wspaniały lekarz! U Pani doktor byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma, miła i delikatna osoba. Mimo że była to moja pierwsza wizyta, nie odczułam żadnego stresu czy dyskomfortu z tym związanego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie ginekolog godny polecenia każdej kobiecie.

Byłam pierwszy raz na wizycie u dr Kamont i nie żałuję! Profesjonalne podejście, miła, sympatyczna, kompetentna, wszystko tłumaczy sama bez pytań pacjentki, nie patrzy na zegarek na wizycie. Na jednej wizycie dowiedziała się więcej niż dotychczas u kilku ginekologów razem. Szczerze polecam dr Kamont, dziewczyny nie pożałujecie! Pozdrawiam.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor innym paniom. Dużym plusem jest to, że nie spieszy się na wizytach, często pacjentki siedzą w gabinecie około godziny. Zawsze odbiera telefony, albo oddzwania. I pocieszy kiedy trzeba. Polecam, będziecie zadowolone.

Wspaniały lekarz. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią doktor, bardzo kompetentna, oddana pacjentkom, czułam duże wsparcie i zainteresowanie z jej strony; Pani doktor prowadziła moją ciążę - była przy porodzie, dzięki niej i wspaniałym położnym moje wspomnienia z porodu są niezwykłe, bardzo pozytywne emocje. Polecam gorąco.

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy doktora Pani Izabela Kamont przyjmuje obecnie na kase chorych i jeśli tak to gdzie?

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Siedlce"?

Andrzej Korniluk

Czerwonego Krzyża 41