Jacek Domagała

2,9
2,8
3,2
3,1

Uważam, że pan doktor jest najlepszym ,,wyrywaczem,, profesjonalna ręka. polecam!!! samo wyrywanie nic nie bolało- pewnie i szybko. polecam jeszcze raz:)

Kompletny brak zainteresowania pacjentem.Przeszłam koszmar.Zaczął mi wyrywać ząb i zostawił tylko dlatego że krzyknęłam z bólu,a ból był potężny.Bolało jak na żywca.I zostawił mnie z tym zębem bolącym i naruszonym.Nie zapisał żadnego antybiotyku ,nic.Wręcz mnie wyprosił z gabinetu .Wyszłam z płaczem.Jak można tak traktować pacjenta.

Nie warto leczyć zęby u tego pana, lekarz nie kompetentny leci na kasę. Przy mojej dolegliwości ( wypełnienie górnej 7 )podzielił wizytę na dwie raty. Za pierwszym razem wcisnął mi wypełnienie lecznicze, po dwóch tygodniach wypełnił laserowo i zainkasował 250 zł ( 100 zł + 150 zł )

A czemu ,,królik''-skąd ta nazwa się wzięła ?

A czemu ,,królik''-skąd ta nazwa się wzięła ?

Zawsze bałam się stomatologów, panicznie sie bałam. Ale dzięki panu Jackowi wizyta u dentysty mi nie straszna:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szubin"?

Andrzej Polimirski

Chirurg stomatolog