dr n. med. Jacek Kraśny

Audiolog, Foniatra

Zdecydowanie polecam. Miły, uprzejmy.Dobry fachowiec!!!

Zdecydowanie polecam. Miły, uprzejmy.Dobry fachowiec!!!

Witam serdecznie! Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza każdemu kto ma jakiekolwiek problemy laryngologiczne. Ja męczyłam się ponad dwa lata, a m.in. dzięki pomocy dr Kraśnego powróciłam w pełni do zdrowia. Wysłucha, doradzi i przede wszystkim nie poddaje się tak szybko jak inni lekarze, tylko wytrwale szuka przyczyn schorzenia. Godny zaufania specjalista!!!

Wspaniały , życzliwy lekarz. Mimo ze wizyta była w państwowej placówce poświęcił mi dużo czasu.

od wielu lat leczy moje schorzenia zwiazane z chorobą krtani.Jest kompetentny, miły a zastosowane metody leczenia przynoszą efekty. Dziękuję.A.H.