lek. dent. Jacek Sopata

Szczerze polecam, dopiero u pana doktora moje dziecko przełamało bariere strachu, dodam że przerabialiśmy wiele gabinetów i nigdzie nie dał sobie nic zrobić.

Doskonale wykształcony, profesjonalnie dobiera proces leczenia, kontaktowy i w pełni zaangażowany, gabinet technicznie świetnie wyposażony, polecam.

Pełen profesjonalizm i kompetencja! Gdybym od początku leczyła zęby u doktora Sopaty a nie w innych zatorskich pseudo-gabinetach, z pewnością miałabym wszystkie ząbki ;) W gabinecie doktora przemiły personel! Trochę drogo, ale nie znam drugiego tak dobrego dentysty, dlatego nie żałuję ani złotówki zostawionej w tym gabinecie!

Jakość usług oceniam wysoko. Ząb leczony kanałowo sporo lat temu nie przysparza mi żadnych kłopotów. Ceny niestety wysokie, ale w moim przypadku opłaciło się. Na pewno zna się na swojej robocie.

bardzo drogi stomatolog nie polecam niewspórmiernie drogi do naszych realiów

bardzo drogi stomatolog nie polecam niewspórmiernie drogi do naszych realiów

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zator"?

Indywidualna praktyka lekarska
Szkolna 8