lekarz Jadwiga Kołakowska

Dermatolog

Pani doktor jest naprawdę świetna! :D Bardzo szybko wyleczyła mnie z trądziku, mimo że wcześniej próbowałem już innych metod leczenia. Jest miła, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, jest kompetentna, a jej metody są skuteczne i dokładnie wyjaśnione.

pani doktor nie zna objawów podstawowych chorób z dziedziny dermatologii. a co za tym idzie skazuje pacjenta na nieodpowiednie leki, które powodują same problemy. i kolejne wizyty u fachowca, który naprawi błędy pani doktor:)

ZNAM PANIA DOKTOR 30 LAT KIEDY TO WYLECZYLA MOJEGO KILKUMIESIECZNEGO SYNA.WYTLUMACZYLA MI CO MAM ZROBIC I OBESZLO SIE BEZ SKALPELA CHIRURGICZNEGO.MAM ZAUFANIE DO DOKTOR.CALA MOJA RODZINA SIE LECZY I WSZYSCY SA ZADOWOLENI.A OSOBY KTORYM POWIEDZIALAM O DOKTOR SA MI WDZIECZNE BO SA ROWNIEZ ZADOWOLONE.I TO CHYBA W ZYCIU JEST WAZNE.ZYCZYMY ZDROWIA PANI DOKTOR BO TAKICH LEKARZY JEST MALO.

po pozytywnych komentarzach udałem się do pani doktor z niezwykle pozytywnym nastawieniem, mój problem to trądzik, niestety pani doktor poświęciła mi bardzo mało czasu w granicach 10-15min, głównie wypisując receptę, co więcej zapytawszy czy dieta wpływa na stan skóry, odpowiedziała, iż nie, na stan skóry wg pani doktor wpływa tylko testosteron, co do leków faktycznie przepisała tanie, stan skóry polepszył się nieznacznie, jednakże wypryski jak wyskakiwały, tak nadal wyskakują, więcej się nie udam, szukam nowego lekarza, pozdrawiam

Bardzo profesjonalne podejście, wykorzystuje tradycyjne, skuteczne metody, efekty leczenia widoczne niemal natychmiastowo. Serdecznie polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Dąbrowa Górnicza"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Konopnickiej 30
Dąbrowa Górnicza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
None