Dermatolog Dąbrowa Górnicza

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

41-300 Dąbrowa Górnicza

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Konopnickiej 30
41-300 Dąbrowa Górnicza

Co tu dużo mówić, leczę się u Pani Doktor pond 15 lat od czasów dziecięcych. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Brodawki dziecięce na dłoniach - 3 lata mordęgi. Jedna wizyta, umówienie na zabieg, nigdy nie wróciły. Trądzik młodzieńczy, masakryczny, 2 letnia kuracja u Pani Kariny zero śladu, nie musiałem łykać tabletek, maści sterydowych tylko łagodne metody. Aktualnie jestem w trakcie leczenia ,,grzybków naskórnych" i już po pierwszych dawkach leków ustępują. Naprawdę, takiego dermatologa jak Pani Karina ze świecą szukać.

Oświecenia 25
42-520 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor jest naprawdę świetna! :D Bardzo szybko wyleczyła mnie z trądziku, mimo że wcześniej próbowałem już innych metod leczenia. Jest miła, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, jest kompetentna, a jej metody są skuteczne i dokładnie wyjaśnione.

gabinet dermatologiczny
3-go Maja 4/6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor trafnie zdiagnozowała dolegliwość- dobrała odpowiednie specyfiki i wszystko w prosty sposób wytłumaczyła. Oby więcej takich lekarzy..

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor to najlepszy lekarz w swojej kategorii. Używa swojej ogromnej wiedzy aby pomóc w przypadkach nawet beznadziejnych. Przemiła, nigdy nie pogania, zawsze serdeczna i wyrozumiała. Poświęca nawet czas prywatny jeśli zaistnieje taka potrzeba. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy fachowca. ...

Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariola Warwas

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor godna polecenia. Wyleczyła mi łupież pstry. Ale ma 1 wadę. Gdy nikogo nie ma zamyka się w gabinecie na klucz i ....... zgadnijcie co robi ( relaksuje się).

Opinia dodana przez: AG

Leśna 5a (Medicus)
41-303 Dąbrowa Górnicza

NIE POLECAM. zero podejscia do pacjenta. "pani doktor" nie jest zainteresowana rozmowa z pacjentem, nie przeprowadza wywiadu, a kiedy pacjent sam mowi nie slucha. wybiera leki chyba losowo, albo wedlug profitow chyba za co dostaje dodatki. leki zupelnie nieadekwatne do dolegliwoaci. bylam na wizycie w ramach nfz, wiec bylo to darmowa wizyta, a i tak wyszlam z niej zazenowana. dodam, ze trwalo to moze 3 minuty... tragedia.

Opinia dodana przez: S

Huta Katowice

41-303 Dąbrowa Górnicza

Słabiutko plakac suw chciało jak mnie potraktowala. Wręcz zostalam wypchnięta z gabinetu. Pomocy żadnej nawet pytania po co przyszlam

Oświecenia 25
42-520 Dąbrowa Górnicza