lek. med. Karina Kozak-Gawron

Dermatolog

Co tu dużo mówić, leczę się u Pani Doktor pond 15 lat od czasów dziecięcych. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Brodawki dziecięce na dłoniach - 3 lata mordęgi. Jedna wizyta, umówienie na zabieg, nigdy nie wróciły. Trądzik młodzieńczy, masakryczny, 2 letnia kuracja u Pani Kariny zero śladu, nie musiałem łykać tabletek, maści sterydowych tylko łagodne metody. Aktualnie jestem w trakcie leczenia ,,grzybków naskórnych" i już po pierwszych dawkach leków ustępują. Naprawdę, takiego dermatologa jak Pani Karina ze świecą szukać.

Ponad półroczne leczenie bez rezultatów. Wydane niepotrzebnie pieniądze na drogie leki, które nie przyniosły efektu.

Mam mieszane uczucia.Pani doktor leczyła prywatnie moją córkę i rzeczywiście podczas wizyty bardzo miła.Jednakże obiecała załatwić maść dla córki i miałam przypomnieć jej o tym sms-em.Przypomniałam i zero reakcji,nie odpisywała i nie odbierała telefonu. Już więcej tam nie pójdziemy,ponieważ nie lubię jak się ze mnie robi głupka

Pani doktor jak najbardziej kompetentna. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu. Nabawiłam się grzybicy skóry za granicą, a Pani doktor od razu zaczęła działać i wyleczyłam mnie nie tylko z choroby ale i z kompleksów związanych z tą chorobą. Kontrole były już bezpłatne! Zapłaciłam tylko raz. Jak najbardziej mi pomogła. Wyjaśniła wszystko dokładnie i przede wszystkim na spokojnie. POLECAM !!!

POLECAM !!!

Dobry lekarz krótko mówiąc! Miła, sympatyczna umie podejść do pacjenta. Nic dodać nic ując z czystym sumieniem godna polecenia!!

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne komentarze. Pani Doktor jest fachowcem, wyleczyła mój trądzik. Uśmiech i luz tej lekarki sprawia, że wizyta jest przyjemnością.

Naprawdę świetna lekarka! Wszystko wytłumaczy, pokaże i jest do tego bardzo pomocna :)

Polecam, warto wydać pieniądze, nigdy nie spotkałam lekarza tak sympatycznego i rzeczowego. Rozmawia się luźno, bez skrepowania, przy czym dobrze doradza i skutecznie pomaga. Często daje próbki nowych kosmetyków :)

Od lat leczę się u tego lekarza i jestem zachwycona przemiłym, cierpliwym podejściem, fachowścią i kompleksowym patrzeniem na sprawę. Lekarka ma czas dla pacjenta, jest z nią kontakt telefoniczny, nie zdziera pieniędzy, jest zawsze bardzo grzeczna i usmiechnięta. Do tego zna się na rzeczy i kompleksowo podchodzi do sprawy. Ma też na uwadze, by niepotrzebnie nie ryzykować i przede wszystkim nie szkodzić. Naprawdę warto jej zaufać.

Bardzo miła i cierpliwa. Wyjaśnia sposób leczenia i działanie leków. Na wizytę przychodzi się po rejestracji telefonicznej na konkretną godzinę i nawet jeśli jest poślizg to do pół godzinki. Tak się bałam iść do dermatologa a okazało się, że było naprawdę warto! POLECAM