lek. med. Karina Kozak-Gawron

Dermatolog

Bardzo miła i cierpliwa. Wyjaśnia sposób leczenia i działanie leków. Na wizytę przychodzi się po rejestracji telefonicznej na konkretną godzinę i nawet jeśli jest poślizg to do pół godzinki. Tak się bałam iść do dermatologa a okazało się, że było naprawdę warto! POLECAM

Od lat leczę się u tego lekarza i jestem zachwycona przemiłym, cierpliwym podejściem, fachowścią i kompleksowym patrzeniem na sprawę. Lekarka ma czas dla pacjenta, jest z nią kontakt telefoniczny, nie zdziera pieniędzy, jest zawsze bardzo grzeczna i usmiechnięta. Do tego zna się na rzeczy i kompleksowo podchodzi do sprawy. Ma też na uwadze, by niepotrzebnie nie ryzykować i przede wszystkim nie szkodzić. Naprawdę warto jej zaufać.

Uwazam Pania Doktor za jednego z najlepszych specjalistow w Polsce. W dzisiejszych czasach trudno jest znalezc kompetentnego lekarza. U Pani Doktor znalezlismy porade, zaufanie i przede wszystkim pomoc.Polecam !

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz... Dzięki Pani doktor pozbyłam się schorzenia, którego zdaniem innych lekarzy nie dało się wyleczyć... Polecam Panią doktor każdemu, kto szuka kompetentnego i zorientowanego w swym fachy dermatologa!!

Polecam! Bardzo fajny i skuteczny dermatolog.

Polecam! Bardzo fajny i skuteczny dermatolog.

Polecam, zdecydowanie polecam. Pzrez dłuższy czas nie mogłam sobie dać rady z moją skórą ja i inni lekarze. A ona rozpoznała co jest i są już poprawy w leczeniu

moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Pomogła mi mimo że inni lekarze nie umieli tego zrobić przez trzy lata! Już po pierwszej wizycie wyjaśniła co mi jest.