lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

3,1
3,1

Świetna Pani doktor! Dwa lata temu pomogła z bardzo silnym trądzikiem (wcześniej byłem u dwóch innych dermatologów), tym razem trafna diagnoza po badaniu dermatoskopem. Znamię wycięte, badanie histopatologiczne potwierdziło trafność diagnozy. Bardzo kompetentna i dużą dozą empatii a przy tym bardzo konkretna w diagnozach i leczeniu. Dziękuje!

Wizyta u Pani doktor to najlepiej przeze mnie wydane pieniądze. Bez czarowania, bardzo konkretna diagnoza, skuteczne leczenie i to wcale nie drogimi lekami. Zmiany skórne systematycznie ustępują co sprawia mi ogromną radość.

Tytuł lekarski to nie wszystko zero podejścia do pacjenta na dzień dobry diagnoza nowotworowa po czym propozycja lekarza że kolejna wizyta na jesień a najlepiej to byłaby wyciąć zmianę. Poinformowałam tegą nie douczoną dr nauk że jestem po konsultacji z chirurgiem i zmianę która mam jest zwykłym krwawiącym naczyniem które należy zamrozić. Niestety zraziłam się po raz kolejny na tym niedouczonym lekarzu parę lat temu diagnozę i leki na stopy dostałam bez obejrzenia stop Pani dr ma chyba RTG w oczach bo ja wówczas byłam w kozakach więc nie wiem jak można komuś coś wypisać nie oglądając tego miejsca. NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! I na pewno tego tak nie zostawię

Pani doktor pomogła mi z problemem który ciągnął wie latami. Wstydziłem się wyjść na ulicę. Pani doktor nie skupiła się tylko na zmianach skórnych a zajęła się problemem kompleksowo. Teraz będę mieć blisko, ponieważ przyjmuje w Mikołowie na ulicy Pszczyńskiej 12B/1.

Lekarz bardzo dobry!! Umówiłem wizytę na NFZ i uważam że była przeprowadzona wyjątkowo fachowo! Wcale p. doktor nie unikała kontaktu z moją skórą(był to świerzb). Dostałem leki standardowe w leczeniu tej choroby, żadne wydziwnione ani drogie. Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi ich stosowanie i jeszcze sama umówiła mi w recepcji kolejną wizytę! Nadmieniam że byłem prywatnie u innego lekarza i... tylko straciłem 120 zł.!!! Polecam Panią doktor!! Miła , sympatyczna kompetentna osoba

Wizytę u pani doktor Besser zaliczam do niezwykle udanych. Po długiej tułaczce od dermatologa do dermatologa wreszcie trafiłam do kompetentnego lekarza. Nikt wcześniej niestety nie był w stanie skutecznie przeprowadzić leczenia mojej przypadłości skórnej... Badanie przebiegło wzorowo, dużo pytań o przebieg choroby, stosowane wcześniej leki, zmiana skórna została dokładnie obejrzana. Dzięki wiedzy pani doktor w końcu mogę poczuć ulgę. Moja dolegliwość dokuczała mi latami, a teraz nie pozostało po niej śladu. Cała wizyta przyjemna, pani doktor bardzo uprzejma i skupiona na badaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Gorąco polecam !

Pani Doktor to najlepszy lekarz w swojej kategorii. Używa swojej ogromnej wiedzy aby pomóc w przypadkach nawet beznadziejnych. Przemiła, nigdy nie pogania, zawsze serdeczna i wyrozumiała. Poświęca nawet czas prywatny jeśli zaistnieje taka potrzeba. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy fachowca. Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Lepiej unikać Pani doktor dalekim łukiem, od samego wejścia do gabinetu odpryskliwa, niegrzeczna wręcz chamska dla pacjenta.Trzeba uważać bo potrafi z pod maseczki stwierdzić czy ktoś się śmieje, szczerzy zęby albo pokazuje język a nie potrafi wystawić prawidłowej diagnozy. Odradzam przyszłym pacjentom jakikolwiek kontakt z tą Panią.

"Lekarz" Dla pieniędzy, zero kompetencji, nie potrafi wypisać dobrze recepty... 2 razy prosiłam o poprawe recepty z czego odpowiedziała że mi jej nie wypisze a chodzi o 1.5 roczne dziecko. Najlepiej żebym poszła i znowu zapłaciła za nic nie warta wizytę. Z całego serca NIE POLECAM!!!!!

Byłam w tym tygodniu u pani doktor i jestem wyjątkowo zadowolona z jej porad i leczenia mojej choroby! Jeżeli chcecie trafić do świetnego lekarza to właśnie ONA. Miła i sympatyczna. Z rozmów na poczekalni wynikało, że ludzie są bardzo zadowoleni z leczenia p. doktor. POLECAM ja także.