lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

3,2

Pani doktor pomogła mi z problemem który ciągnął wie latami. Wstydziłem się wyjść na ulicę. Pani doktor nie skupiła się tylko na zmianach skórnych a zajęła się problemem kompleksowo. Teraz będę mieć blisko, ponieważ przyjmuje w Mikołowie na ulicy Pszczyńskiej 12B/1.

Lekarz bardzo dobry!! Umówiłem wizytę na NFZ i uważam że była przeprowadzona wyjątkowo fachowo! Wcale p. doktor nie unikała kontaktu z moją skórą(był to świerzb). Dostałem leki standardowe w leczeniu tej choroby, żadne wydziwnione ani drogie. Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi ich stosowanie i jeszcze sama umówiła mi w recepcji kolejną wizytę! Nadmieniam że byłem prywatnie u innego lekarza i... tylko straciłem 120 zł.!!! Polecam Panią doktor!! Miła , sympatyczna kompetentna osoba

Wizytę u pani doktor Besser zaliczam do niezwykle udanych. Po długiej tułaczce od dermatologa do dermatologa wreszcie trafiłam do kompetentnego lekarza. Nikt wcześniej niestety nie był w stanie skutecznie przeprowadzić leczenia mojej przypadłości skórnej... Badanie przebiegło wzorowo, dużo pytań o przebieg choroby, stosowane wcześniej leki, zmiana skórna została dokładnie obejrzana. Dzięki wiedzy pani doktor w końcu mogę poczuć ulgę. Moja dolegliwość dokuczała mi latami, a teraz nie pozostało po niej śladu. Cała wizyta przyjemna, pani doktor bardzo uprzejma i skupiona na badaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Gorąco polecam !

Pani Doktor to najlepszy lekarz w swojej kategorii. Używa swojej ogromnej wiedzy aby pomóc w przypadkach nawet beznadziejnych. Przemiła, nigdy nie pogania, zawsze serdeczna i wyrozumiała. Poświęca nawet czas prywatny jeśli zaistnieje taka potrzeba. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy fachowca. Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Byłam w tym tygodniu u pani doktor i jestem wyjątkowo zadowolona z jej porad i leczenia mojej choroby! Jeżeli chcecie trafić do świetnego lekarza to właśnie ONA. Miła i sympatyczna. Z rozmów na poczekalni wynikało, że ludzie są bardzo zadowoleni z leczenia p. doktor. POLECAM ja także.

Śmieszne te opinie hihi.. Nie ma drugiej tak ładnej lekarki na Śląsku ani kompetentnej. Zdarzało mi się czekać w poczekalni ponad 40 minut bo Pani Doktor była zajęta pacjentem w gabinecie. Mam przez to zmienić lekarza? Nie, bo prawie wszędzie byłem i wiem że nie chcę niczego zmieniać. Lekarz z dużej "L", choć bardzo młody! Polecam!

Nie polecam tego lekarza. Zostałam potraktowana w arogancki i bezczelny sposób lekarz jest niekompetentny postawił błędną diagnozę poszłam do innego i okazało się że mój problem wynika z zupełnie innej przyczyny na dodatek w ogóle nie zostałam nawet zbadana przez tego lekarza. Na wizycie obrażał mnie w chamski sposób; jak lekarz może obrażać pacjentkę on nie powinien pracować z ludźmi. Na dodatek dostałam receptę na bardzo drogie i niepotrzebne mi leki na chorobę której nie mam gdyż postawił złą diagnozę a tak w ogóle można było przepisać tańsze leki więc nie rozumiem dlaczego przepisał takie drogie. Ogólne wrażenie po wizycie negatywne lekarz niegodny polecenia obsługa poniżej jakichkolwiek standardów.

Nieskuteczne leczenie przez rok. Pani dr nie zleciła żadnych badań. Leczyła "na ślepo" co okazało się nieskuteczne. Leczenie było prywatne.

Lekarz ,jakiego każdy powinien spotykać na swojej drodze w chorobie!!Sympatyczna, Kulturalna , a przede wszystkim kompetentna!!!Polecam wszystkim! Teresa

Leczenie nie przyniosło pozadanego skutku.Brak ewidentnego zaangazowania..Nie przedstawiono alternatywy leczenia