lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

3,1
3,1

Śmieszne te opinie hihi.. Nie ma drugiej tak ładnej lekarki na Śląsku ani kompetentnej. Zdarzało mi się czekać w poczekalni ponad 40 minut bo Pani Doktor była zajęta pacjentem w gabinecie. Mam przez to zmienić lekarza? Nie, bo prawie wszędzie byłem i wiem że nie chcę niczego zmieniać. Lekarz z dużej "L", choć bardzo młody! Polecam!

Nie polecam tego lekarza. Zostałam potraktowana w arogancki i bezczelny sposób lekarz jest niekompetentny postawił błędną diagnozę poszłam do innego i okazało się że mój problem wynika z zupełnie innej przyczyny na dodatek w ogóle nie zostałam nawet zbadana przez tego lekarza. Na wizycie obrażał mnie w chamski sposób; jak lekarz może obrażać pacjentkę on nie powinien pracować z ludźmi. Na dodatek dostałam receptę na bardzo drogie i niepotrzebne mi leki na chorobę której nie mam gdyż postawił złą diagnozę a tak w ogóle można było przepisać tańsze leki więc nie rozumiem dlaczego przepisał takie drogie. Ogólne wrażenie po wizycie negatywne lekarz niegodny polecenia obsługa poniżej jakichkolwiek standardów.

Nieskuteczne leczenie przez rok. Pani dr nie zleciła żadnych badań. Leczyła "na ślepo" co okazało się nieskuteczne. Leczenie było prywatne.

Lekarz ,jakiego każdy powinien spotykać na swojej drodze w chorobie!!Sympatyczna, Kulturalna , a przede wszystkim kompetentna!!!Polecam wszystkim! Teresa

Leczenie nie przyniosło pozadanego skutku.Brak ewidentnego zaangazowania..Nie przedstawiono alternatywy leczenia

Przez dwa lata nie wyleczylem tradziku na glowie. Pani doktr nie miala zadnego pomyslu.Postanowilem zmienic kekarza.

beznadziejna Pani doktor. podobno prywatnie doskonała, a na nfz porażka, bała się mnie dotknąć, gdy przyszłam z podejrzeniem grzybicy. Mało tego, podała mi ulotki, bym sobie poczytała o chorobie. Bardzo niemiła. Od razu zmieniłam lekarkę. Miałam wrażenie, że Pani chciała jak najszybciej skończyć wizytę. Rozumiem, że ma wielu pacjentów, ale bez przesady. Jesteśmy pacjentami a to jej praca!

Zdecydowanie odradzam Panią doktor! Przepisuje drogie leki,z których ma korzyści finansowe,nie zawsze dostępne w aptece i twierdzi ze innych nie może przepisać, po czym przepisuje nie konsultując tego z pacjentem i zostawia recepty w rejestracji,nie informując pacjenta jak ma stosować leki, mało poświęca czas pacjentowi, nie można jej dokońca zaufać,miła na pozór, nie polecam.