lekarz Mariola Warwas

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

1,8
2,4
1,9

Najlepsza skórna w DG. Jest miła i uprzejma choć czasem nie umie się zachować. Trzyma w gabinecie 15-30 min. Wizyta wygląda u niej tak. Wchodzimy i się witamy, opowiadamy o problemach. Ona mówi: proszę pokazać to Jej pokazujemy. Mówi nam o dolegliwościch a potem 10 -15 min pisze receptę na tanie leki ( Nie! Nie te z ulotki, i w dodatku tanie) Oczywiście tłumaczy jak je stosować i umawia wizytę kontrolną. Potem się żegnamy i wychodzimy. U niej jest fajnie!

Pani doktor godna polecenia. Wyleczyła mi łupież pstry. Ale ma 1 wadę. Gdy nikogo nie ma zamyka się w gabinecie na klucz i ....... zgadnijcie co robi ( relaksuje się).

Zdecydowanie odradzam! Nie mam już nerwów do tej Pani doktor! Wchodzę do niej na 2 minuty, spojrzy raz przez 2 sekudny na mnie i już widzi, że to "od słońca/od gorąca/od potu". Minęło lato a objawy się powtarzają. To też od słońca, gorąca i potu? Nie powie rzeczowo, co to za schorzenie/uczulenie, jak się go wystrzegać, co robić. Jak receptę wypisywała to 2 razy musiałem dopytywać, co jak przyjmować, bo nie raczyła zapisać. Swoją drogą żadne leki z jej recepty mi nie pomogły. Kobieta bardzo małomówna, skryta. Raz gdy wszedłem do gabinetu to nim zdążyłem powiedzieć "dzień dobry" to zapytała...gdzie pracuje? :|

Było u niej fajnie. Kazała pokazać problem i wytłumaczyła jak stosować lek który nie był z ulotki i był tani. Wyleczyłem się u niej na dobre.

Moja mama od lat się leczy i ma średnie zdanie o pani doktor. Przepisuje drogie leki,leczenie nie przynosi efektu.

Leczy bez rezultatów. Przepisuje coraz drożdże leki. Leczę córkę 3 miesiąc i poprawy nie widać. Wizyta to strata czasu.

Bez diagnozy przepisano mi leki oparte na sterydach na całe plecy. Jakiś żart.. Poświęcono mi w gabinecie około 6 minut, w tym 5 na wypisanie recept.

Bez diagnozy przepisano mi leki oparte na sterydach na całe plecy. Jakiś żart..
Poświęcono mi w gabinecie około 6 minut, w tym 5 na wypisanie recept.

Kompletny brak kompetencji. Czas wizyty w gabinecie-2 minuty-szybkie wypisanie dermokosmetykow znanej marki, które sama moglabym zakupic w aptece. Mimo uporczywego problemu, brak zalecenia jakiegokwiek srodka leczniczego, brak wywiadu, kompletny brak zainteresowania stanem pacjenta i podjecia chociazby najmniejszej próby by pomoc. Zdecydowanie nie polecam!

Kompletna porażka. Pani doktor zmęczona chyba generalnie życiem i pracą. W gabinecie byłam 2 minuty, nie słuchała co do niej mówiłam. Trzy osoby, które były przede mną również wchodziły na 2 minuty i zniesmaczone wychodziły. Więc nie tylko ja odniosłam takie wrażanie. Usłyszałam rownież, że powinna dostawać jeszcze pensję za koleżankę, która poszła na miesiąc urlopu i ona musi przyjąć wszystkich pacjentów. Wg mnie, to ta pani nie powinna pracować jako lekarz. PORAŻKA

smiech na sali! w gabinecie bylam 3min na liszaj (jak sie pozniej okazalo ) kazala mi sobie kremik do skory wrazliwej kupic i dala mi ulotke witaminek na tradzik ktorego nie mam . Taki z niej lekarz jak i ze nie ! Totalnie niekompetentna baba szkoda czasu na wizyte. Pojecia o medycynie nie ma