lekarz Mariola Warwas

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

1,8
2,5
1,9

smiech na sali! w gabinecie bylam 3min na liszaj (jak sie pozniej okazalo ) kazala mi sobie kremik do skory wrazliwej kupic i dala mi ulotke witaminek na tradzik ktorego nie mam . Taki z niej lekarz jak i ze nie ! Totalnie niekompetentna baba szkoda czasu na wizyte. Pojecia o medycynie nie ma

zdecydowanie nie polecam, człowiek wychodzi z gabinetu z receptą i nic nie wie, po czym przepisany przez Panią doktor specyfik okazuje się do bani i ponowna wizyta i ponowne rozczarowanie. Nie polecam!

Generalnie to Pani doktor nijaka, mało mówi, nie zna się na rzeczy, od razu wysyła do innych lekarzy bądź kliniki, z 1 strony to dobrze skoro nie zna się na tym to lepiej niech nie partaczy z tym, że czasami jest to drobnostka i takie rzeczy powinna wiedzieć, podchodzi do pacjenta jakby się go brzydziła, straszy wkręca człowiekowi złą diagnozę, którą później ktoś neguje, zdenerwowała mnie i to bardzo pojechałam do kliniki a tam okazało się to "pryszczem" nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki brak kompetencji i zainteresowania pacjetem.Przepisala mi zastrzyki na bazie sterydów ktore bierze sie tylko doraznie a mi dala ich 11 po czym dala skierowanie do szpitala z skad odeslali mnie do alergologa.Odradzam wizyty u pani doktor

Nie polecam... Odnoszę wrażenie niekompetencji.

Nie polecam... Odnoszę wrażenie niekompetencji.

dziwi mnie jedno ze pani doktor jest dalej zatrudniona w przychodni merkury mimo iz nie ma pacjentow nie idzie doprosic sie o wypisanie zaswiadczenia wrazenie jakby plilnowala gabinetu w zwolnionym tempie

Totalna masakra jeśli chodzi o komunikację i organizację wizyty. Kilka razy pyta o nazwisko. Bardzo flegmatyczna kobieta(przed wizytą podałabym jej zastrzyk adrenaliny). Choć ani trochę nie objaśnia co przepisuje, jak to może działać to w moim przypadku są to trafione leki,maści. Przyznam,że rozpoznała u mnie chorobę-nie podjęła się leczenia,wręczyła skierowanie do kliniki gdzie potwierdziła się jej diagnoza. Nie odwiedzam jej często bo nie mam nerwów na długie czekanie na korytarzu.

Piszę w imieniu mojej żony,która po kilkunastu wizytach musiała leczyć się prywatnie,ponieważ nie było żadnych skutków kuracji.Poraża brak profesjonalizmu i zainteresowania pacjentem.Traktuje gabinet jak pokój wypoczynkowy,robi częste przerwy w przyjmowaniu pacjentów.Jest przeciwieństwem ojca,który był dobrym lekarzem.

witam byłem u tej pani doktor z oparzeniem skóry ,jest problem z komunikacją nietłumaczy wogóle leczenia zmian chorobowych ,wogóle niezaiteresowana problemem pacjenta niepolecam.

Witam Niestety lekarz nie ma pojęcia na temat leczenia schorzeń skóry. Leczyłam sie długo u niej bez efektów. Nie wyjaśniła mi na czym polega moja choroba, jak mam sie odżywiać, czygo nie mogę jeść. Dopiero po małym zadatku wysłała mnie na leczenie szpitalne. Poza tym jak niedawno sie dowiedziałam, że przepisywała mi maści, które powinny być używane razem z terapią naświetlania, a same dają marny efekt. Bez wachania, wywiadu (może jestem w ciąży) przepisuje maści na bazie sterydów, które są używane na małe zmiany i to tylko w uzasadnionych przypadkach; ...

Witam
Bez wachania, wywiadu (może jestem w ciąży) przepisuje maści na bazie sterydów, które są używane na małe zmiany i to tylko w uzasadnionych przypadkach; lekarze raczej odchodzą od używania sterydów); dają one szybki efekt na krótko. Wyobrazić sobie można jakie skutki daje posmarownaie taką maścia większej ilości zmian chorobowych. Zdecydowanie nie polecam!!!! Poza tym są problemy z komunikacją.