lekarz Alicja Należniak

Dermatolog

3,7
3,6
3,5

Nie gorszym lekarzem jest Internet, terapia lekowa na zasadzie rzuć monetą, a zabieg usunięcia brodawek przez zamrożenie to śmiech czyt. skuteczność 0/3...

Pani doktor trafnie zdiagnozowała dolegliwość- dobrała odpowiednie specyfiki i wszystko w prosty sposób wytłumaczyła. Oby więcej takich lekarzy..

Pani Doktor jest świetnym fachowcem!!! Od razu zdiagnozowała u mnie sterydowe zapalenie skóry, gdy inni dermatolodzy twierdzili, że to zwykłe uczulenie, a ja miałam całą twarz czerwoną, która wyglądała wręcz jak poparzona. Przepisała mi odpowiednie leki i dokładnie wyjaśniła na czym moja choroba polega i jak mam dbać o skórę. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor! Rzadko spotyka się lekarza z tak wielką wiedzą, który poświęca dużo czasu pacjentowi, jest miły i uprzejmy. POLECAM!!!!

Niestety ale Pani Alicja nie jest odpowiednim lekarzem wedlug mnie. Gdy pokazałem jej problem z jakim do niej przychodze nawet nie wstała od biurka.. Leki totalnie nie trafione, bardzo drogie a efektów w ogóle nie widać.

Leki totalnie nie trafione, bardzo drogie a efektów w ogóle nie widać.

Świetny lekarz!!! doskonały diagnostyk, gorąco polecam!!! byłam u wielu dermatologów i dopiero Pani Doktor dobrze mnie zdiagnozowała i pomogła w powrocie do zdrowia!

Świetny lekarz!!! doskonały diagnostyk, gorąco polecam!!!

Pani doktor z dużym doświadczeniem. Była ordynatorem oddziału dermatologii w szpitalu w sosnowcu. W tej chwili na emeryturze, przyjmuje prywatnie w Niepublicznym Zakładzie Opieki zdrowotnej "MEDYK" w Sosnowcu przy ulicy Kaliskiej.

leczenie nie przyniosło efektu a nawet pogorszyło stan skóry ! Co ciekawsze, konsultacja z innym dermatologiem skończyła się skierowaniem na leczenie szpitalne w trybie natychmiastowym ! Szczerze nie polecam, nie warto tracić pieniędzy.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Najwyższe oceny1

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Najwyższe oceny1