dr n. med. Jan Borzymowski

Kardiochirurg

Leczył moją mamę szybka diagnoza i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Operował moje serce gdyby jeszcze raz była taka potrzebA to oddałbym sie w jego rece bez chwili wachania mimo ze czasem bolalo panie doktor :-) ale musiało 'gorąco polecam naprawde super fachowiec i człowiek a nie pan doktor

Ten lekarz jest fachowcem!! solidny i ludzki... Pomógł mi w ciężkiej SERCOWEJ sprawie.

Bardzo spokojny ,powoli i na tak długo jak potrzebowałam tłumaczy dlaczego taka metoda leczenia a nie inna, szczery co do rokowań i mozliwości bardzo dokładny.

Polecam tego lekarza,chodziłam do Pani Łódzińskiej Beaty i zupełnie wyszło wszystko dobrze a ciśnienie moje było 156 na 110 i w tych okolicach natomiast on zdiagnozował problem zwykłą słuchawką i od razu zaczął leczenie szpitalne.Polecam go wszystkim

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Lubliniec"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice